Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még Iphone 3GS-t venni?

Megéri még Iphone 3GS-t venni?

Figyelt kérdés
Jelenleg Samsun Wave-em van. S8500. Szép képe van és minden szuper. De sajnos badás. Egy Iphone 3GS-t még meg tudnék engedni magamnak. Gondoltam hátha ...

2013. jún. 14. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vettem egy 2g-t. Én megvagyok elégedve vele, pedig régi telefon de még így is irigyli a sok paraszt ;) Szóval 3gs simán megéri. Nem muszáj jailbreakelni mert már vannak olyan alkalmazások az app store-on amikkel tudsz letölteni filmeket, zenéket videókat, tudsz küldeni stb. stb.
2013. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Telefonként fogod tudni használni, az egyik a legstabilabb telefonok egyike. Filmet fogsz tudni nézni, zenét hallgatni, netezni, DE az utolsó IOS rá a most még aktív IOS 6! A 7-et már nem fogja megkapni! Ez azért jelent majd problémát, mert az új szoftverek idővel IOS7et fognak kérni, így nem futnak majd 6on. Ezt mérlegelni kell! Viszont az alapfunkciók működnek. Én az első 3g-met adtam el egy havernak, amire ugye a 4.2.1. volt az utcsó IOS ő a mai napig elvan vele, igaz nem egy csúcssebességű rendszerről beszélünk és nincsenek is igényei a srácnak a legújabb játékokhoz, programokhoz!
2013. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
így van...első biztos nem foglalkozott azzal, hogy az első generációs iPhone-ra 3.1.2-es iOS miatt semmit nem lehet letölteni körülbelül. 3GS szerintem megéri, és ha nincsenek nagy igények, akkor még legalább 1-másfél évig jó lesz neked, de akár tovább is. szerintem egyáltalán nem kár az iOS 7-ért. nekem iPhone 4-em van, és azt tervezem, hogy gyűjtök iPhone 5-re, azután valamikor jövőre majd váltok, ősszel meg nem frissítek. jelenleg fenn van a beta, de ronda is, és rengeteg olyan dolog hiányzik, ami i5-ön van, pl a valamennyire átlátszó tejüveg hatás, ami rengeteget dobna pl a full szürke dockbar-on. szóval ez 4/4s-en is ronda, 3GS-en is az lenne, alkalmazások meg szerintem előbb lesznek hardveres módon elavultak, mint szoftveresen, szóval a 6.1.3 sokáig elég lenne.
2013. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Most lehetséges gyűjtök egy kicsit és veszek inkább a quadcore telefont.
2013. jún. 15. 22:27
 5/5 anonim válasza:

En meg siman el vagyok vele, most orokoltem el testveremtol a 3GS-ét. Nekem nincsenek nagy igenyeim, amire kell az mukodik rajta (Telefonalas, instagram, viber, whatsapp, facebook, zenehallgatas.) Kb ez az amire hasznalom. Sokan megjegyeztek mar hogy bujjak el a 3GS-emmel, mert mar az 5 a meno vagy mostmar az 5S.. de akkoris legalabb egy 4/4S.. De konyorgom en mindig azt mondom, minek vegyek mikor ezt ingyen es bermentve megkaptam, es tokeletesen funkcional az en szuksegleteimnek. Jatszani nem szoktam, csak arra hasznalom amit le irtam. Talan 1-2 fordito program amit lefogok tolteni. Nem gyozom hangsulyozni ezeknek a szuksegleteknek tokeletesen megfelel:))

UDv

22/L

2013. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!