Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vagy Iphone 4s?

Nagyand kérdése:

Iphone 5 vagy Iphone 4s?

Figyelt kérdés
Miért ez vagy miért az?
2013. jún. 15. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:
én az iOS 7 bejelentése előtt azt vallottam, hogy a kis különbségek miatt inkább 4S, vagy a majd megjelenő 5S-el lehet jól összehasonlítani. most, bár első béta, meg állítólag még1x újragondolják őszig, szerintem a főbb vonal az megmarad korlátozásokban. nekem iOS 7 elsődleges problémája az az alsó dock. ez ugyanis olyan ormótlan, vastag lett, hogy a 3,55"-es kijelző olyan zsúfoltnak tűnik. emellett a kamera alkalmazás felesleges újítása is megvolt. lehet a képekre szűrőket tenni. ez 4/4S-ben elvileg kimarad...nem nagy érvágás, de akkor minek tették bele magát a négyzet alakú képkészítést? szóval most jelenleg abban az esetben, ha nem frissítünk iOS 7-re, akkor 4S.
2013. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!