Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 40 000 alatt keresek megbízhat...

40 000 alatt keresek megbízható DUAL SIM telefont, legalább 3Mp-es kamerával, GPS-el, wifivel, PDF olvasóval. Ötletek?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2013. jún. 15. 09:56
 1/5 anonim válasza:

kínai márkautánzatok. vaterára nézz fel.

de sony tipo bol is van dualsimes ennyiből kijön. keress rá.

2013. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kínai gagyiságok nem érdekelnek. Sonyról tapasztalat is van? :)
2013. júl. 4. 08:12
 3/5 anonim válasza:

nekem tipom van, igaz nem dualsimes, csak sima.

marhajó rajta azandroid 4.0

gyors, nagyonszépen viszi, játékok mindne megy rajta.

nemfegyottle soha, egyedüli idegesítő tény, hogy ha wifizel, ugye autómatikusan frissíti az alkalmazásokat, ezért azokat meg kell várni míg befejezi, és telepíti, mert ha közben kikapcsolod a wifit, belassul a telefon és ujra kell indítani.

2013. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 |Orfeusz| ***** válasza:

A kínaiak nem gagyiságok. Egyáltalán nem. Csak nem az iPhone klónokat kell alapul venni, hanem mondjuk a Huawei, Alcatel és ZTE mobilokat. Próbálj meg egy idei modellt és utána mondd hogy kínai szar.


Én az Alcatel 992D-t ajánlom, 40K alatt van az ára, 2x1GHz proci (Coretex-A9), 4" képernyő (480x800p)512MB RAM, ICS, 5MP kamera, VGA előlapi kamera. A mobilaréna "Ajánlott" minősítést adott neki. [link]

2013. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos huawei gazdája vagyok, de azért köszönöm a válaszod
2013. júl. 14. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!