Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most egy S3-asom van es le...

Juliuscezar kérdése:

Most egy S3-asom van es le akarom csereni egy HTC One-ra azt szeretnem kérdezni hogy megérné-e?

Figyelt kérdés
Ugyanis en fél áron meg tudnam szerezni egy szolgáltatótól egy csomaghoz.Azt tudom hogy a kamera nem annnyira jó a HTC-ben de azt szeretnem tudni hogy mennyire.Meg amlugyis hogy jobb e a HTC mins az S3.

2013. jún. 15. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Jobb a HTC, kb. mindenben de én a helyedben nem váltanék. Jól hangzik hogy fél áron meg lehet szerezni de az S3 is szinte csúcskategória, jó pár évig bőven elég mindenre szóval szerintem nem éri meg.
2013. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen hasznos volt a tanácsod.
2013. jún. 15. 11:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb nála, hogy megéri-e lecserélni, azt viszont nem tudom, rajtad múlik, hogy te hogy érzed.

Mert SGS3-mat SGS4-re nem érné meg lecserélni, az biztos, de a HTC One teljesen más.


Kijelzője sokkal jobb, teljesítménye sokkal jobb, arról már nem is beszélek, hogy milyen jó érzés kézbefogni. Az egyetlen hátránya tényleg a kamerája, de az sem szörnyű.


Nézegess mintaképeket, hogy neked az elég-e:

[link]

[link]


És még linkelnék többet, de most nincs időm.

Pár kép elég ronda ha 100%-os nagyításba nézzük meg, de bizonyos képek még úgy is szépek.

2013. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszi szépen. :)
2013. jún. 15. 15:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondolom a HTC-t sem akassza meg egik alkalmazás sem igaz?
2013. jún. 15. 16:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Természetesen nem.

És ugye Androidnak szokása még erősebb telefonokon is akadni (pl. SGS4), HTC One-nál nincs ilyen, sosem akad (vagy nagyon ritkán, de néha még iOS is akad).

2013. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi szépen és a játékokkal ugyan ez a helyzet?
2013. jún. 15. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Játékok amúgy sem szoktak akadni egy gyengébb telefonon sem, de itt az egyik legerősebb telefonról beszélünk. Természetesen nem akadnak, és nagyon sokáig ne is fognak.
2013. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi szépen a válaszaidat nagyon hasznosak voltak! :D
2013. jún. 15. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!