Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alulírott igényeimnek...

Az alulírott igényeimnek megfelelő telefon. Ti mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
android, wifi, kamera (ha lehetséges 2), videó, bővíthető memória, magyar nyelvű, ha játékot töltök le ne akadjon. Vodafones vagyok, és úgy néz ki maradok is, kedvezményünk miatt így a logikus. Elég gyenge', mondjuk inkább kicsi a választéka/felhozatala, ezért esetleg kártyafüggetlen telefont is vásárolnék. Mit ajánlotok? jaj.. és árban 100.000 alatt.
2013. jún. 15. 15:05
 1/1 Xperia.floyd ***** válasza:
A legjobb lenne neked akkor a Nexus 4 de kilőve a memória bővíthetőség miatt , úgyhogy én a helyedben Xperia V , SP , S , SL háza tájékán néznék szét , esetleg ha van olcsó akkor Ion, T. Én V-t akarok venni , mert az mindent visz nálam. Az csak GSM-ben lehet venni mert M.o-n nincs hivatalosan. Esetleg Samsungok közül SGS 2 , nagyon talán S3 Mini.
2013. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!