Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FELPONTOZÁS! Mennyivel olcsóbb...

FELPONTOZÁS! Mennyivel olcsóbb egy iphone auz USA -ban?

Figyelt kérdés
Anyukám munka miatt kimegy usa-ba pár napra és megkértem ha olcsó akkor vegyen egy iphone-t én pedig kifizetem,ott kb mennyibe kerül egy iphone 4s 16 gb-os,kártyafüggetlen?

2013. jún. 16. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb a fél áfával. 140e HUF. De ha ott veszed nem lesz rá érvényes garancia. ÁFA ott is van igaz csak 8-10%, meg ki kell bontani és be kell kapcsolni, mert a vámon ha meglátják, hogy új akkor még vámolják is.

Gyakorlatilag kockázattal veheted ott is, de ha baja van, akkor nem lehet itthon gariztatni.

2013. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Eszerint 549 $.

2013. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2.válaszoló


Ami linket küldtél ott irt 99 dollárért is,az hálózatfüggő?

Itthon nem lehet kifüggetleniteni?

2013. jún. 16. 15:40
 4/9 reptoid ***** válasza:

És nettóban annyi, tehát még rájön az ÁFA.

Ha anyukádon kiszúrják, hogy ez egy zsír új telefon, akkor még vámot is kell természetesen fizetnie.

Garanciáról természetesen lemondhatsz, kivéve akkor, ha anyukád visszaviszi Amerikába szervizelni.

2013. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
vagy ez a 99 dolláros ár ilyen kezdőrészletes(előfizetéses)?
2013. jún. 16. 15:43
 6/9 A kérdező kommentje:

jó de a

99 dolláros az használható itthon telefonálásra vagy csak ipodként használható?

2013. jún. 16. 15:45
 7/9 reptoid ***** válasza:

Nem próbálod meg elolvasni, mi van oda írva? Ha nem tudsz angolul, akkor akár egy google fordítóval.


Írja: Your iPhone will work only with the carrier you choose.


Magyarán csak azokkal a szolgáltatókkal fog működni.


"AT&T Account

2-year contract required"


2 éves hűségnyilatkozat kell hozzá. Ahol a legolcsóbb is 60 dollár havonta. Ha ez letelik, akkor tudod függetleníteni, persze csak ha fizetik a számlákat.

2013. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
reptoid: Olvasni? Ne viccelj már! Az a lényeg, hogy legyen menő iphone-ja, olvasni nem kell tudni.
2013. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
pont hogy nem menőzni akarok vele,de mindegy,figyelmetlen voltam hogy nem olvastam el a részleteket :D
2013. jún. 16. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!