Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel jobb az iPhone 5 az...

Mennyivel jobb az iPhone 5 az iPhone 4s-nél?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni.Mindenképpen iPhone-t mert volt nekem iPhone 3gs-em 3 évig és tökéletesen megvoltam vele elégedve,de sajnos kimostam...Így hát azt szeretném megkérdezni melyiket érdemesebb megvenni?Mivel tud többet az iPhone 5 a 4s-nél

2013. jún. 9. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb a kijelzője, +1 sor ikon fér el az indító képernyőn. Ezen kívül gyorsabb a processzora, és mivel 1 évvel fiatalabb, biztos lehetsz benne, hogy tovább marad használható sebességű, illetve várhatóan lesznek olyan szolgáltatások az iOS7-ben, ami 4S alatt már nem lesz elérhető.
2013. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Illetve nem tudom, mennyi tartozékot vettél a 3GS-edhez. Ugye iPhone 5-ben már új csatlakozó van, amely inkompatibilis a korábbi 30 pinessel.
2013. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt esetleg nem tudod még,hogy a Jailbreak milyen biztosan megy rajta?
2013. jún. 9. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint legújabb iOS-hez nincs JB, azt mondták, meg akarják várni a 7-et.
2013. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a 3GS-el elvoltál 3 évig, akkor az 5-el mégtovább ellennél. Viszont én a helyedben azért csak megvárnám az 5S-t.
2013. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudtommal ios 6.1.4-re van már JB,de lehet nekem mondták rosszul...:/ de jó hír,hogy holnap érkezik az IOS 7 állítólag vadonatúj újításokkal facsarják ki a szemünket...üt a kíváncsiság milyen forradalmi újítást hoztak létre:)
2013. jún. 9. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Holnap csak bemutatják, aztán majd a következő iPhone-nal együtt fog megjelenni, várhatóan ősz elején, nyár végén.
2013. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!