Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia S kamerája "elromolhat"...

Xperia S kamerája "elromolhat" ha rárakom a Jelly Bean-t?

Figyelt kérdés
Tű éles képeket csinált, jól fókuszált, ha kicsit belemozdultam is éles maradt a kép ICC-n, de most ráraktam JB-t, és mintha nem tudna fókuszálni, szinte az összes kép homályos, elmosódott. Mitől lehet ez?
2013. jún. 16. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Jb tipushiba. minden telonak sz@r lett a kamerája amire jb-t raktak. vagyis rosszabb mint ami volt.


Visszarakni nem tudod. igy megvárod a kovi frissitést ha lesz ha lesz

2013. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 Dehogynem lehet visszatenni...


A .200-as JB hibája ez. Pár napja jött ki a javított, .211, ami lehet ezt is javította. (Nem tudom, mert én már váltottam CyanogenMod-ra.)

2013. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ok vissza lehet. de normál esetek között gondoltam. fözött rommal megy persze.. csak semmi értelme .
2013. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az FTF fájlba konvertált gyári ROM nem főzött ROM. A CM-et csak mint indok hoztam, hogy én nem teszteltem a 211-es frissítést.
2013. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!