Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Tipo. Mi lehet a...

Sony Xperia Tipo. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

néha alig lehet a billentyűzárat feloldani, és ha hívnak akkor is nehezen lehet felvenni. Ha nézegetek képeket, vagy alkalmazásokat hirtelen rákattol egyre, amire én nem akartam, és megnyitja. A képernyőn lévő alkalmazásokat alig lehet kitörölni, kb.: 5-6 perc mire bele lehet húzni abba a kis kukába. De néha teljesen hibátlanul működik..

Mi lehet a probléma?


2013. jún. 17. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a probléma az, hogy alsókategóriás telefon. nekem is annyit b*zul hogy néha alig bírom megállni , hogy ne vágjam a földhöz. tuti lecserélem majd egy lumia 520-ra
2013. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

de a kijelzőjével nem lehet gond?

vagy valami frissítést nem lehet rajta csinálni?

szerintem jó telefon, eddig semmi baja nem volt...hibátlanul működött..

2013. jún. 17. 13:24
 3/18 anonim ***** válasza:
nekem is úgy volt pár hónapig , aztán egyre többet kezdi el csinálni a hülyeségeit
2013. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát nem tudom..lehet a héten elviszem szervizbe...mert szerintem nagyon jó telefon..kár lenne csak úgy kidobni:/
2013. jún. 17. 13:52
 5/18 anonim ***** válasza:

Szervizbe ne vidd.. Tudod mit csinálnak vele? Meg fogsz lepődni:


Rákötik a telefont a számítógépre, megnyitják a Sony Update Service programot, kiválasztják a Tipo-t a listából, a program telepít, lehúzzák a gépről. Ez egy 15-20 perces mutatvány. Jó esetben is legalább 5 ezer forint.


Vagy újra se telepítik, mondván, hogy semmi baja. Ekkor elkérik az összeget, majd egy héttel később viszed vissza, hogy ugyanolyan sz*r. Néha egyébként sem árt újratelepíteni a telefont, legfőképpen egy alsókategóriás készülék esetében. Mivel kevés RAM van benne, a "beállítások -> alkalmazások -> futó alkalmazások" menüpont alatt az ÖSSZES programot lődd ki. Amit a telefon használ, azt újraindítja majd magától.

2013. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
hát nem tudom majd lesz valami.....
2013. jún. 17. 18:02
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát, te tudod. Nem az én pénzem.
2013. jún. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Megijedtem, hogy csak nekem van ilyen problémám. Ugyan ezeket csinálja nekem is pedig még alig vettük meg vagy egy fél éve. Az a probléma, hogy mi nem állunk úgy anyagilag, hogy szerviz esetleg egy készülékcsere beleférne. Szóval jó lenne, ha lenne valami mód, hogy abbahagyja, mert nekem is szörnyen idegesítő. :|
2013. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ha legközelebb vesztek telefont, vagy nagyon gyűjtsetek rá sokat, ha androidos kell , mert ott csak a felsőkategóriás nem szokott buzulni (annyit) vagy vesztek egy alap WP-s telefont (azok sose buzulnak)
2013. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, Xperia X8 miért nem "buzul" nekem a mai napig? lehet, hogy én karban tartom?
2013. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!