Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sürgőőős!? Elfelejtettem a...

Valaki003 kérdése:

Sürgőőős!? Elfelejtettem a telefonom képernyő feloldási mintáját és próbáltam megcsinálni erre beadta hogy.

Figyelt kérdés
lépjek be a google account-ommal, be is lépnék , mert gépen betudok, és ugyan az van megadva a telefonnak is, de nem fogadja el, hibás név/jelszó.. gépen be tudtam vele gépni telefonrol nem engedte..mit csináljak?? sürgőős!!

2013. jún. 18. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Hard reset.
2013. jún. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak segély hívó van :S és abba azt írja hogy csak segély hívás lehetséges mikor kódot akarok bele írni :S vagy hogy kéne ?
2013. jún. 18. 09:21
 3/10 anonim válasza:
vidd szervizbe ott talán ki tudják ütni, plusz lehet ha befrissítik akkor menni fog. Nekem frissítés után mindent elfelejtett a telóm :/
2013. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Google: telód tipusa+hard reset
2013. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kell szervízbe vinni.Ezt otthon is meg lehet csinálni.

[link]

2013. jún. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ZTE Arizonához nem találok :S
2013. jún. 18. 11:12
 7/10 anonim válasza:
Nekem is pont ez a bajom
2013. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

nekem is ez volt a bajom de megoldottam hardreset nélkül :D

csak annyi hogy be kell kapcsolni a wifit de csak úgy engedi lehúzni azt a kis "fület" hogy bedugtam az usb-t és amikor kiírja hogy be akarom e kapcsolni a háttértárat akkor le lehet húzni és be lehet kapcsolni. Amikor van wifi írd be újra az adataidat és akkor tádá :D

2013. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

FONTOS!!!!

nekem is ugyanez a problémám, és nyomom a bekapcsoló+középső gombot de így is csak simán bekapcsolódik...mit csináljak?:(

2013. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem samsung galaxy ace 2-m van, és már 2-szer 3-szor is volt, hogy elfelejtettem a mintát, de nekem olyan, hogy ha 5 után elrontom akkor kell várni 30 mp-et (én állítottam be így) és amíg számol visszafelé, addig ki van írva, lent a teló sarkába hogy "Elfelejtette a mintát?" arra rámegyek, bejelentkezek a gmail-be és kell egy új mintát csinálnod és azzal belépni. nekem ennyi. szóval nem ijedek meg. próbáld ki!
2013. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!