Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 620, samsung...

Nokia lumia 620, samsung galaxy s advance vagy sony xperia u?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 18:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Igazából én egyet nem szeretek benne, hogy nem lehet úgy "buherálgatni", mint egy androidot. Talán az is közrejátszhat benne, hogy kb. 15 éve linuxot használok...


de az tény, hogy a htc nem épp olcsó, ami pedig az tőlük pl. android téren az a mindenkori leggyengébb hardver a lehető legdrágábban, a samsung pedig szintén zenész...

2013. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ja hát igen a testreszabhatóság. Szerintem android-ot nem érdemes venni ha nem felsőkategóriában gondolkozik az ember, mert azt tényleg elég flottul meg tudják oldani, hogy okés legyen velük minden, mert hát van egy ára meg sok jó tulajdonsága(Nexus 4,Optimus G,SGS 3-4,Xperia Z,HTC One).

A WP meg nem testreszabható(úgy mint a droid) , viszont, ha zenehallgatás,netezés,facebook,1-2 fotó,videónézés,játszani akar, és nem zavarja a csempés felület, és ha középkategória, akkor szerintem jobb ha WP mellett dönt az ember(amennyiben tolerálja a wp dizájnját,és nem zavaró)

2013. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azért olcsón is lehet jót kapni, pl. huawei y300.


Most a munkám miatt az van nekem, hát aki az általad írtakat csinálja, ennél jobbat még wp fronton se kaphat...

2013. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok a huawei y300-ra , egyik ismerősöm 1 hónapja vette, várom miket fog "kreálni" az a telefon még pár hónap múlva
2013. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

hát én úgy 3 hete tesztelem, nem mondom vannak hibái, de ilyen alap dolgokra, 35-ért?


amúgy ezek a "hibák" nem is hibák, csak olyannak tűnnek fel, mint én. De ennek 100%-ban az az oka, hogy a huawei nem igazán optimalizálta az androidot. (még)? (Lesz még rá frissítés)


(Nagy összegbe lefogadom, hogy ezt egy hozzáértő pl. xda fejlesztő (megoldja, talán már meg is oldotta), lehet, hogy root kell hozzá, de ha csinál pl. egy appot, azt bárki felrakhatja, ha bekapcsolja az ismeretlen forrásokat. (Ezt wp-n nem éppen egy pipa be vagy ki)...


de ezeket szvsz egy átlagfelhasználó a büdös életbe nem fogja észrevenni.

2013. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Sok a NOkia bu.zi?

Mindenki a WP ellen van.

2013. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
a wp ellen lehet, de a nokia ellen?
2013. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mivel ha Nokiáról van szó akkor annak valszeg WP-je lesz ha már Xperiával hasonlítsuk össze.És ha a WP ellen vannak akkor a Nokia ellen is.
2013. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!