Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akarok Samsunk galaxy S3...

Most akarok Samsunk galaxy S3 mobilt venni. Megéri 15. 000 Ft-tal többet fizetni az LTE telefonért?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem, szerintem a 3g is elég mobilon netezni illetve sok helyen még a 3g-nek is örülsz (ha nem Bp-i vagy)
2013. jún. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg de nem az LTE miatt hanem a 2GB RAM miatt.És azért a 2x akkora ram nagyon sokat számít.
2013. jún. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miben számít sokat? A legtöbb ember az 1GB RAM-ot sem használja ki. Azt sem tudod, mennyi appot használ a kérdező.

Te retardált vagy?

2013. jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja csak azt éppen elfelejtetted hogy a felhasználónak csak 600-700MB áll (vagy ennyi se)áll rendelkezésére az 1 GB-ból.2GB esetében pedig több mint 1 GB.(1,2-1,4 körül)Előbb gondolkozni kéne talán.
2013. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz azon, hogy a felhasználók többsége ezt sem használja ki?

Gondolkozz már, mielőtt leírsz valamit? Honnan tudod, hogy a kérdezőnek többre van szüksége?

2013. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kényelmesen elvagyok 768-al is (összesen ennyi, nem a felhasználó számára elérhető), aki telefonál, emaileket néz, netezik, zenét hallgat stb, annak bőven elég az 1GB.
2013. jún. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Elsősorban telefonálás, másodsorban kevés net (csak amikor nagyon szükséges, plusz fb), és sok fotózás.

Határidőnapló fontos része, és ennyi.

2013. jún. 19. 09:29
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem LTE-t vettem, csak simát.


Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 23. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!