Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Ativ S, Samsung...

Samsung Ativ S, Samsung galaxy s3 vagy LG Nexus 4?

Figyelt kérdés
Ezt a 3 telefont néztem ki,mivel elég jó áron meg tudnám venni.Tudom,hogy az Ativ S az WP-s,de igazából ez is érdekelne,hogy van-e olyan jó bizonyos szempontokból,mint a másik két telefon.

2013. jún. 20. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyértelműen Nexus! Legjobb hardvere ennek van,

egyből kapod Google-től a frissítéseket és nem rakja tele a gyártó a saját fölösleges szoftverével. Az S3 még felveszi vele a versenyt,de az Activ már nagyon lemarad. Ha nem kell annyira a strapabírósán ne válaszd az Activot!

2013. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ativ S se rossz. A WP8 már felveheti a versenyt funkcionalitás ternén az Androiddal. Gyorsabb is, én 3 év támogatást kapsz mellé szoftveresen. 170 000 Appal a piactéren, és minden alap, és hétköznapi app megtalálható.És mielőtt valaki azzal jönne, hogy mindenért fizetni kel...az általános dolgokért NEM kell fizetni. Szerintem van olyan jó, mint a másik kettő. Én ezt 1,5 év tapasztalatából mondom, hogy a WP egy megbízható rendszer, de NAGYON. Nem akad, nem fagy, nem laggol, igényes és folytonos működésű.
2013. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!