Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia tipo nem érzékeli azt...

Xperia tipo nem érzékeli azt a ****** sim kártyát! Kivettem-betettem befújtam a lyukba hátha poros DE NEM! Mit csináljak még ezzel!?!?

Figyelt kérdés

Mennyiért tudom eladni a telóm!?!? (jó állapotban van)

30000 ft. Körül androidos teló?


2013. jún. 20. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, melyiknek van baja. Próbáld megnézni a SIM-et másik telóban. Lehet a kártya hibásodott meg, ilyenkor a szolgáltató tudtommal kicseréli. Tipot másik kártyával próbáltad? Ha másikkal sem műxik, valszeg meghibásodott a SIM foglalat. A rossz hír, hogy így nehéz eladni.
2013. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20as vagyok, próbáltam másik 20as telóba betenni a sim kártyát, de vmi jelszót kér...
2013. jún. 20. 16:20
 3/5 A kérdező kommentje:

Az én kártyám most betettem 1 kártyaf. Telóla,és érzékelte.

A másik kártyát betettem a tipoba, de nem érzékeli!!!

Lehet ezt javítani? Mennyiért?

2013. jún. 20. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg pár ezerért javítják. Tesóm Ray-ével is ez volt, 4000-be fájt. Próbálj meg a szervíz előtt egy szoft frissítést, az is lehet a baj, nem csak a hardver.
2013. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Apám elvitte szervízbe csak azt nem értem h 2 hétig mit vacakolnak vele köszi a válaszokat no problem.remélem
2013. jún. 27. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!