Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma beázott a samsung galaxy...

Ma beázott a samsung galaxy s3-om típusú telefonom! Mit csnáljak vele? Többi lent!

Figyelt kérdés

Ma beázot a galaxy s3 típusú telefonom.

Próbáltam megszárítani ahogy tudtam, de mikor próbálom befelé kapcsolni akkor csak fehéren világít a képernyő.

Valami öt lett mit csináljak vele?


2013. jún. 21. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Az cink :D vidd el szervizbe :)
2013. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

AZ. :S

Az a probléma hogy egy gyerek vette a telot ujonan és én kb 1-2hét után megvetem tőle mert másikat akart venni szóval garancia sincs. :S

De attol független belehet vinni a szervízbe?

Ha igen akkor ha megtudják csinálni milyen anyagira számitsak?

2013. jún. 21. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ma ázott be akkor vegyed ki az akut és pár napig hagyd száradni. Ha utánna se megy akkor marad a szerviz. Megjósolni nem lehet mert nem tudhatjuk mi ment el benne.
2013. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mehet a levesbe. Azzal, hogy bekapcsoltad, ki is végezted szépen. Tiszteletből még szétszedheted minél kisebb darabokra, és hagyhatod pár napig úgy, de napfény közvetlenül ne érje, és túl meleg hely se legyen. (Szobahőmérséklet)
2013. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaa, meg tegye 1 tál rizsbe..

Amúgy ha az beázott, akkor onnantól meg vannak számlálva a napjai. Meg most bekapcsoltad, így még zárlatossá is tetted. A javításnál szerintem mindent cserélnének, bocsi, a készülékház maradhat. Szóval olyan 70körül javítanák.

Amúgy ha lenne rá garancia, nem érne semmit, mert nem véletlen van a telefonba elrejtve több helyre is indikátor.

Meg, ha nem is kapcsoltad volna be, attól még ugyanúgy tönkremenne 1 idő után, mert ami tud, az elkezd korrodálni.

2013. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt rá kötve biztosítás?

Ha igen azt még bejátszhatod, amúgy kuka. Várnod kellett. :(

2013. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kleptomanitic74 válasza:
csak szervizbe kell vinni es kesz az elazott alkatreszeket siman kicserelik . en igy sporoltam mobillal majdnem 60 ezret.
2013. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a segítséget,

Jővőhéten elviszem a szervízbe!.

De az a poén az egészben hogy durván egy hete vettem.. :S

2013. jún. 21. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!