Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson xperia x10 mini...

Sony Ericsson xperia x10 mini pro függetlenítése? (lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok teljesen kezdő a telefonom terén,de függetlenítést még sosem csináltam.A közelben nincsen semmiféle gsm ahol meg tudnák csinálni,így vetemedtem rá,hogy én állok neki.Tudnátok valami ötletet adni,esetleg(akár szájbarágósan is) segíteni? Csináltatok már ilyet? Előre is köszönök minden segítséget.

2013. jún. 22. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem vagyok egy tapasztalt ember, de ha utánanézel annak, hogy ezt hogyan lehetséges esetlegesen IMEI kóddal.. Mint ahogyan a régi Nokiáknál sikerült, itt is sikerülhet, de én tényleg.. szóval azért jobban ajánlom, hogy szakemberhez fordulj ezügyben, mert akár hiszed, akár nem, ezek a készülékek nagyon érzékenyen reagálnak, és ha nem sikerülne a kóddal megoldani, blokkolhatja az egészet, egyetlen pillanat és visszajövök. Utánanézek, hogyan tudnék mégtöbbet segíteni.
2013. júl. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rootolni kell. Itt van két link, ahol ezt a tudást elsajátíthatod és megcsinálhatod. [link] --- [link]
2013. júl. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

A rootolással sokra nem mész... Tehet fel custom romokat, több appot, helyezhetsz progit a memkártyára, de nem lesz független!


2 megoldás:

1. Turbo sim (kártya alá teszed, a teló nem lesz független, de bármilyen kártyával haszbálhatod)


2. Omnius program, regisztrálsz, veszel x Ft-ot befizetsz, kapsz vmi pintokat és azt tudod használni pl függetlenítésre

2013. júl. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nemtudom hogy működik e nem próbáltam :D


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gU9Db..

2013. okt. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LoOl xD válasza:

Sziasztok. Nekem is ilyen telefonom van és nekem is ez lenne a problémám, függetleníteni szeretném. Találtam 1 ilyen videót és ezt szeretném most kipróbálni remélem hogy jó lesz, és hogy neked is segíteni fog. https://www.youtube.com/watch?v=8k582cJB7hA&feature=youtu.be

Nekem nem a gyári Rom van rajta de remélem jó lesz :)

2015. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!