Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5-re elég a 16GB vagy...

IPhone 5-re elég a 16GB vagy inkább 32GB?

Figyelt kérdés
Gondolkozok rajta mert ha már ennyi pénzt kiadok egy telefonért... 16GB-sat kb. 170 ert be tudom szerezni a 32-eset meg 190ert. jelenleg Androidos telom van 16gigas SD kártya van benne és bőven elég, de ki tudja, hogy mire lesz elég ha telefont váltok? van egy iPadem(retinás) 32gigás azon még van bőven hely akár arra is tudok dolgokat pakolni ha az iPhone megtelne meg természetesen pc-re is.

2013. jún. 22. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Egy 16 gigás class10-es sd kártya most kb 3500 ft. Oké, hogy az ájfón beépített memóriája gyorsabb, de szerinted megér hatszor annyit? Szerintem semmiképp.
2013. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenképpen váltok iPhone-ra és mielőtt kapnám a kedves válaszokat nem azért mert "HÚÚÚ ÁJFÓN" hanem azért mert az ipadem-nél észrevettem hogy sokkal jobb az ios az andoridnál (számomra)áttekinthetőbb, gyorsabb, egyszerűbb, szebb stb. Szóval ahogy az előző válaszoló azt modnta az iPhone-nak nem bővíthető a memóriája=SD kártya kilőve.
2013. jún. 22. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:
na igen, kár keresni az árkülönbség okát kártya és beépített tárhely között. szerintem mindenképp 32 gigásat vegyél. inkább legyen több felesleges hely, mint hogy valamikor, amikor szükség lenne sok helyre, akkor nincs.
2013. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább a 32gb-os. Nekem 4S van, és fel évig semmi gond nem is volt a 16gb-tal, de most egy év után nagyon kene... Ugyebár egy nagyobb videót mar nem tudom rögzíteni, kepeket is mar csak alig-alig, de én imádok fotózni, és ha az van kéznél, akkor meg rossz hogy nézni kell hogy mit töröljek...

[link]

Ja és ha teheted vegyél egy kis plussz tárhely et icloudba, mar ha sokat fotóról, mert akkor az ingyenes 5gb-ön felül is lesz helyed, és nem is kerül sokba. És marha hasznos a fotóadatfolyam. Menti a kepeidet egy felhő alapú rendszerbe. Majd kapcsolt be :)

Bocs hogy ilyen sokat írtam.

2013. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Photo stream sokat segít, nem kell a telón tartani a sok képet, valamint az iTunes match. Az összes zenédet felhőben tárolhatod és streamelheted a telóra. Sok helyet spórol.
2013. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket tényleg nagyon hasznosak voltak!:) köszönöm!!!
2013. jún. 22. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!