Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen lesz az IOS7? Iphone.

Milyen lesz az IOS7? Iphone.

Figyelt kérdés
Azt mondjak hogy az iphone4 et teljesen használhatatlaná teszi az ios 7.Mondjuk most se valami gyors...de nekem már lassan 3 éves :S.

2013. jún. 23. 01:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
[link] Ilyen az iOS 7 és szerintem is haza fogja vágni az i4-et, több mint valószinű hogy az i4s-t is.
2013. jún. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:S lehet sajna...most mennek 50 ezerbe Hibatlan alapotba..de jon az ios 7 le mennek 25 re :S
2013. jún. 23. 02:18
 3/13 A kérdező kommentje:
Mikor jon?
2013. jún. 23. 02:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Valamikor szeptember folyamán.
2013. jún. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerintem annyira nem fogja lassitani. Az ios 7 szinte csak kinezetileg lessz kulombozo az ios 6 tol. +nehany uj app, ujdonsagok, de nagyresze a 4 es 4s-en nem fog megjelenni. legfeljebb kibrobalod es ha nem jon be vagy tenyleg nagyon lelassitja, akkor ujratelepited a 6ost.
2013. jún. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igen, már írtam, hogy én próbáltam a bétát, és nem is az, hogy rossz, mert oké, most hibás, de javítják a véglegesben, és mivel a legtöbb olyan dolgot, amit iPhone 5 megkapott, kihagyták 4/4S-ből, lassabb sem lesz az ios6-hoz képest. viszont ocsmány. a modulok nagyrésze nem átlátszó opálos, mint iPhone 5-nél, hanem egy színű szürke...szóval tényleg olyan gagyi hatást kelt. kamera alkalmazásban 4s-ben se lesznek instagram szerű szűrők, viszont a négyzet alakú kép funkció mégis benne van(ez is olyan átgondolatlan, hogy akkor minek...) szóval felhasználói élményben teljes mértékben kivégzi a 4/4S-t az ios7.
2013. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az komoly....vagyis akkor kuka lesz egy 65 ezer foritnos telo :D:D Kotelezo lesz frisitenni?Es ha frisittem vissza lehet butitanni?Iphone 4 32gb van.
2013. jún. 23. 21:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne kötelező frissíteni? Egyátalán nem az, és vissza lehet rá rakni, persze.
2013. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Vissza lehet rakni de az bonyolultabb lesz.. Kel shsh meg TinyUmbrella. 4/4s szerintem nem fogja hazavágni instagram filterek lesznek benne csak nem 'élő' formában tudod hanem külön a fotókat meg kell szerkeszteni. Csak az AirDrop amit sajnálok 4s-ből.
2013. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Belassulni nem fog szerintem, különben nem adták volna már ki 4-re vagy 4s-re, ezért nem adják ki 3gs-re se már mert annyira laggolna h nem tudnád használni.
2013. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!