Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ios 7 telepitese iphone 4s-re?

Ios 7 telepitese iphone 4s-re?

Figyelt kérdés
Van barmifele veszely ami aztan karosithatja a telefont? lehetseges hogy nem fog aztan mukodni?

2013. jún. 23. 05:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, nincs semmi veszélye. Rendesen fog működni. Ősztől telepíthető.
2013. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem érted a lényegét. iOS saját iPhone-ra tervezett oprendszer. Az apple csinálja, apple termékeknek. Ami nem kompatibilis vele, arra nem lehet majd rátenni. Ilyen egyszerű, ne bonyolítsd túl. Talán még 3gs-en is működni fog, mindenesetre megpróbálom :)
2013. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 reptoid ***** válasza:

Szerintem ő a bétára gondol.


Igen, van. Egyrészt mert béta, simán összeomolhat, aztán bármilyen adatod eltűnhet.

Másrészt pont pár napja volt itt egy gyerek, aki hozzád hasonlóan fel akarta rakni kipróbálásra, de új iPhone-ként akarta beállítani frissítés helyett, kérte tőle a telefon a fejlesztői kódját, ami persze nem volt neki, így aztán cseszhette az egészet.


Inkább várd meg a véglegest.

2013. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első: 3GS-re már nem lesz frissítés :(
2013. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy értem második: :)
2013. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen, az adatvesztés, ha a bétát akarod feltenni. mindenképp, ha megpróbálod, itunes-al gépre csinálj biztonsági mentést, és úgy rakd el, hogy ne írja felül semmi. bétáról sima restore-al vissza lehet tenni a legutolsó végleges ios-t(6.1.3), viszont ha iOS 7 alatt csinálsz biztonsági mentést, akkor azt már iOS 6 nem fogja tudni visszatölteni(állítólag), szóval ha visszarakod, elveszett az összes adatod. jelenleg én is ebbe a hibába estem, mert bár csináltam egy mentést gépen, viszont mikor feltettem iOS7-et, automatikusan csinált egy mentést...és felülírta gépen a fájlt...szóval most várhatok őszig a véglegesre ezzel a bétával, ami különben aránylag használható, de skype kilépeget ha rámegyek valaki beszélgetésére(hívás működik...) Facebook-ról nem tudok nyilatkozni, hogy javították-e a kilépegetést a legújabb frissítésnél, de számomra semmivel se lett jobb...szóval..várj őszig, vagy aszerint járj el, ahogy írtam fentebb.
2013. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
#6 Vissza lehet rakni a legutóbbi iOS-re csak DFU modba kell raknod az iPhone-t és restore-al visszarakod. Itt egy videó róla https://www.youtube.com/watch?v=b-jpaguGexA
2013. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagy felreertesek menteg vegbe, es mindenkitol bocsanatot szeretnek kerni erte!!! Elfelejtettem leirni a lenyeget, hogy ha most telepitem, mint fejleszto jarhat e barmi veszelyel illetve koteleseggel ?? Mert ugy olvastam hogy fejlesztokent visszajelzeseket kell kuldeni, illetve ha valami nem oke, akkor figyelmeztetni az applet. Tortenne valami ha en nem kuldenek semmit csak hasznalnam a BETA verziot ?? Mert az BETA, nem ?? Es erdemes-e a betat feltenni vagy jobb otlet kivarni a vegleges verziot ??Megegyszer bocsanat minden valaszolonak a felreertesert !!
2013. jún. 26. 23:40
 9/11 A kérdező kommentje:
Megeggy bocsanatkeres mert nem olvastam el csak az elso kommentet. Megkaptam a valaszt amit akartam. Kicsit szetszort vagyok egy nehez nap utan, koszonom mindenkinek a valaszokat es bocsanak a szetszortsagom miatt!
2013. jún. 26. 23:43
 10/11 anonim ***** válasza:
nincs kötelezettség. :) amúgy 7-es, úgy értettem, hogy a biztonsági mentés nem tölthető vissza ios6-on, ha ios7-en mentettünk. mondjuk ezt megerősíteni nem tudom, csak írták.
2013. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!