Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem töltődik fel a...

Miért nem töltődik fel a telefon (Xperia X8 (SÜRGŐS) ) ;?

Figyelt kérdés

richTextbox1.text = "Használtként kaptam ballagásomra egy Xperia X8-as telefont apumtól (újjan). Mivel nem sokáig volt nálam, csak odaadta, és ment is, mivel neki másik családja van (ebbe ne menjünk bele)... Aztán másnap észrevettem, hogy ZTE-s töltőt adott hozzá, és olyan aksi van benne, ami még a K770-es (K - S) szériákba való. Észrevétel: Hiába x8, a kéktooth-nak a neve xperia x10 mini pro volt (netán alaplapcsere volt?!) Most viszont olyat csinálta a napokban, hogy töltőn volt picike ideig, és automatikusan "lekapcsolta" magát a töltőről. Most pedig ha be szeretném kapcsolni(igen, mert ameddig azt hittem h tölti a töltő, lemerült), 3 led pirosan világít, de mostmár az sem. Egyébként olyat is csinált, hogyha másik konnektorba raktam v. alcateles töltővel akk töltött bele annyit, hogy maga az os elinduljon.. :s De most még villogni se villog. Mit tegyek vele? Csak annyit értek hozzá, mint amennyit a pc-khez telefonnal kapcsolatban. Még SD kártya se volt benne. Válaszokat előre is köszönök";

MessageBox.Show("Kész!");


2013. jún. 24. 17:12
 1/7 A kérdező kommentje:
string megjegyzes = "Egyébként azért lenne fontos, mert elkövetkezendő napokban sokat kellene használnom bizonyos okokból, ezért elkellene a gyors válasz. :)";
2013. jún. 24. 17:14
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyire is örültem neki, hogy végre saját okostelefonom van (eddig k750i-m volt, de már 1 éve tönkrement) most meg kiderül, hogy tönkremegy... szerencsés vagyok nagyon.
2013. jún. 24. 17:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Most csak pirosan villog... be se kapcsol a képernyőhöz, ahol mutatja a töltődés szintjét :( Szoftveres probléma lehet?
2013. jún. 24. 17:31
 4/7 PetralovesKen válasza:
Rossz a töltő,vagy olyan brutálon nyomtad bele hogy elb*szódott benne valami.xd
2013. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És örülnék neki, ha hozzáértő válaszolna és nem holmi vicces ember, ki nem is ért hozzá.. :(
2013. jún. 24. 21:22
 6/7 PetralovesKen válasza:
Tapasztalat-.-
2013. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
MessageBox.Show("Ne pofázz!");
2013. jún. 29. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!