Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone 8x by htc...

Windows phone 8x by htc telefonról vélemény?

Figyelt kérdés
Eddig androidos telefonom volt, de most meguntam a lefagyásokat, meg a mostani telefonom is már harmadjára megy szervizbe. Gondoltam kipróbálok egy windowsos telefont. Erről vélemény? Vagy esetleg másikat tudtok ajánlani? És az egész rendszerről is kaphatnék véleményt hogy milyen? Köszönöm előre is!
2013. jún. 26. 13:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg ilyen tudással valami olcsóbb telefon? Vagy legalább ennél ne legyen drágább. Köszi!
2013. jún. 26. 14:00
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez az egyik legjobb wp-s telefon. Maga a rendszer nagyon különbözik az androidtól, de meg lehet szokni. Előnye, hogy a sokkal jobban van optimalizálva mint az android ezért gyengébb hardveren is jól fut. (bár ez a telefon nem gyenge hardverű). Hátránya, hogy kevesebb alkalmazás van rá, de nyugi itt is minden alap app megvan és néhányért fizetni kell ami droidon ingyenes. Szerintem nem jársz rosszul ezzel a telóval és windowsnak az androiddal ellentétben még sokáig bőven elég lesz a 2 mag.
2013. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 820 hardveresen ugyanaz mint a 8X, van rá ingyenes navigáció és egyéb programok amik csak Nokia telefon érhetőek el és olcsóbb is.
2013. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lumia 800 eléggé különbözik ezektől? Csak mert ez is tetszik és olcsóbb is.
2013. jún. 28. 16:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Az sem rossz választás de azért a fentiekkel nem egy kategória. Ne érts félre nagyon jó telefon egyik haveromnak az van és remekül fut. A fentiek viszont erősebbek és újabbak ezért szerintem jövő-biztosabbak is vagyis tovább támogatják őket. De ismét mondom a 800 jó választás, ha nem kell az extra erő akkor nyugodtan vedd azt.
2013. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hallottam hogy a 800-ra már nem lesz wp8. Ez igaz? Vagy ez hogy működik? :)
2013. júl. 5. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz rá WP8.
2013. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így sokat vesztenék vele? Vagy inkább wp8-ast vegyek, hogy legyen rá új, a későbbiekben?
2013. júl. 6. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!