Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem látom a memóriakártyát?

Miért nem látom a memóriakártyát?

Figyelt kérdés
vettem (használtan) egy alap telefont apukámnak(SAMSUNG MONTE SILDER) és akartam neki zenéket rátenni, de kicsi a memóriája...de van egy 2GBos memoriakártyám, pont MicroSD ami kell bele, a problémám az hogy hiába teszem bele a kártyát, amikor megakarom nyitni, nem reagál semmit, mintha nem is lenne benne! (ez a kártya 2éve tengődik e fiók alján) lehet annak van baja? vagy a telefonnak?)

2013. jún. 27. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mind a kettő veterán már úgyhogy ki kell silabizálni.
2013. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az mit jelent?? :)
2013. jún. 27. 13:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy hogy belerakod egy kártyolvasóba vagy egy másik telefonba és ha ott megy akkor a monte a rossz.
2013. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg a kártya sdhc, és a telefon meg azt nem támogatja.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2013. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
valószinű a kárty a rossz, mert azt az Én telóm sem érzékeli, és ebbe a használt telóba pedig betettem a saját memoriakártyámat és simán megnyitja :(
2013. jún. 27. 13:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Bár amikoe berakom a memoriakártyát akkor a telefon jelzi h benne van, de mégsem reagál :(
2013. jún. 27. 13:50
 7/8 A kérdező kommentje:
és amikor megakarom nyitni a memoriakártyát megkérdezi h formázom-e?...rányomok az igenre és kiirja h hiba
2013. jún. 27. 13:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Formázd le a tiédben. Ha nem jó akkor jobb ha veszel egyet. 1-2 ezerért már van.
2013. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!