Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z-nek tényleg fakó a...

Xperia Z-nek tényleg fakó a kijelzője?

Figyelt kérdés
Eddig samsung s5230as telefont használtam, de szeretnék egy új készüléket. Ehhez képest a Z-nek fakóbb a kijelzője, nagy lesz a különbség köztük(kijelző szempontjából)?
2013. jún. 28. 13:22
 1/3 dirtboy ***** válasza:

s5230 tól nem fakóbb,annyi hogy sima tft panelt kapott amitől már vannak sokkal szebb képet adók is.

pl ips vagy szuper lcd,a legszínesebb pedig az super amoled

nekem ips+ os kijelzővel szerelt telóm van és emellett fakó egy tft panel de neked az s5230 után tökéletes lesz ha nem raksz mellé jobb panelos telót.

ha teheted nézd meg élőben hogy tetszike.

nálam is esélyes volt a z de a kijelző miatt kilőttem,helyette optimus G van és nem bántam meg hogy őt vettem.

2013. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző jól leírta. Tehát nem annyira fakó, hogy egy alsókategóriás telefonnál rosszabb legyen a kijelzője, szép a kijelzője, de csúcskategóriában nem a legjobb.
2013. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vegyél Xperia L-t
2013. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!