Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » én vodafonos vagyok a telefono...

Adamkax10 kérdése:

én vodafonos vagyok a telefonom nem andridos de érintőképernyös mit tegyek olvasd tovább?

Figyelt kérdés
elküldtem az XNET-et hogy ne tudjak tovább netezni mert csak 1 északa alatt elneteztem 9G netet de nem gondolkoztam most fogok kapni egy ujj telót ami androidos hogy azzal szórakozzak ugyanaz a smkártya lessz benne és akor se fog menni a net mit tegyek?
2013. jún. 28. 16:01
 1/10 dirtboy ***** válasza:
nettezz wi-fin keresztül mint én,mobilnetet meg csak akkor használd ha muszáj
2013. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted de ha veszek másik telót ott megy a net
2013. jún. 28. 19:12
 3/10 dirtboy ***** válasza:

a net nem a telóhoz tartozik hanem a sim kártyához.

ha korlátozott a mobilneted pl hogy 1gb adatforgalom után le lassul akkor tok mindegy melyik telefonba rakod akkor is lassú lesz a neted mert ugyan az a net jön be a másik készüléken is.

ha van otthon vezetékes neted akkor egy routert veszel és máris tudsz wi-firől netezni,így nem megy a mobilneted,viszont a másik netet azt persze fizetni kell de gondolom hogy már rég van olyan neted nem csak mobil.

2013. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem az a baj hogy elküldtem az XNET-et és nem tom visszahozni a netet telóra mit tegyek
2013. jún. 29. 13:06
 5/10 dirtboy ***** válasza:

én azt nem értem hogy mi az hogy elküldted?

hogy küldted el,vagy lemondtad hogy ne legyen net vagy mi?

ezt valahogy fejtsd már világosabban.

2013. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az van hogy az ügyfélszolgálatnak elküldtem az XNET et mert már tul sókat neteztem és azthittem hogy egy ujjab sms el viszahozhatom de most hogy kapnifogok egy ujj telefont és ugyanaz a sim lesz benne nem tom hogy töltsek le majd arrol
2013. jún. 30. 13:41
 7/10 dirtboy ***** válasza:
hát akkor vagy felhívod az ügyfélszolgálatot és elmondod hogy mi a problémád vagy bemész személyesen és akkor megoldják neked.
2013. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de amugy van pénza telefonomon elöfizetéses vagyok és már felhivtam ott nem mondanak semit csak olyanok vannak hogy ( nyomjameg a 2 -es gombot vagy nyomjameg az 5-ös gombot
2013. jún. 30. 17:00
 9/10 dirtboy ***** válasza:

azt én is utálom,jobb személyesen,én múltkor díjcsomagot váltottam,bementem a t-mobilba,mondtam a srácnak mit akarok.

1percmúlva készen is volt mehettem a dolgomra,nem idegesített a telefonáló szar hogy ezt meg azt nyomjam meg meg stb.

ilyen esetben meg mikor problémád van ilyenkor meg pláne jó bemenni,oda adod neki a telódat aztán nyomkodja addig még jó nem lesz,de biztos gyorsan rá jönne hogy mi nem jó.

2013. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 1. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!