Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől van hogy egyszercsak...

Gaben9393 kérdése:

Mitől van hogy egyszercsak eltünik az összes adat a memóriakártyáról? Amit rá másolok nem jelzi. Az elöbb is kb3 GB adat csak ugy eltünt. Egy 32GB kártya van a telómba. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 00:15
 1/4 anonim válasza:
Adatot menteni & Kukába vágni a tönkrement kártyát.
2013. jún. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld a Recuva-val lementeni róla az adatokat, utána formattáld, de valószinűleg már nem fog megbizhatóan működni! Régen én is egyre nagyobb memokártyát szerettem volna, de amikor egy 16Gb-os tönkrement többé nem vettem nagyot, hanem egy olcsó 4- max 8 Gb-ost, azokról mindig mentem a dolgaim és nem kerül sokba a pótlásuk :(
2013. jún. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Formatáld alatt a sima formázást érted? de a fura az hogy ha teloval megformázom akkor amit fényképezek,letöltök az jo..de ha felrakom gépre akkor van ez..
2013. júl. 2. 05:39
 4/4 anonim válasza:
Érdekes az utolsó válasz. Milyen régi az a számítógép? Mert ha csak 32 bites, akkor az is gond lehet...
2013. júl. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!