Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha felrakom tölteni a telefono...

Ha felrakom tölteni a telefonomat akkor miért bolondul meg az érintőkijelző?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S2 telefonom van és elromlott a töltője. Vettem hozzá egy GYÁRI töltőt, fel is raktam vele tölteni de teljesen megbolondult az érintőkijelzője és elkezdett anélkül megnyitni dolgokat hogy megnyomtam volna bármit is. Azonnal levettem a töltőről és bedugtam a laptop USB portjába tölteni és így tökéletesen működik. Mégis mi lehet a baja az új töltővel?

2013. jún. 30. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos eredetit vettél?
2013. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vegyel egy másik töltőt mert úgytünik az nem jó. És ne gyárit!
2013. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Honnan vetted az új töltőt?


Lehet, hogy túlfeszültség keletkezik a telefonban, akkor szokott ilyet csinálni.

Szerintem ne használd a töltőt amíg meg nem oldódik a probléma.


Esetleg próbáld ki a töltőt egy másik kompatibilis telefonnal, ha azzal sem jó, akkor a töltő a hibás, ha adtak rá garanciát vidd vissza.

2013. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd vissza a töltőt és mutasd meg, hogy hibás és cseréljék ki. Ennyi.
2013. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!