Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nincs meg a személyim, a...

Ha nincs meg a személyim, a fénymásolatára kiadják a szervizben a telefont?

Figyelt kérdés

A vodafone bevitte szervizelni a telóm. Illetve nem az enyém,csak én adtam be. De: Időközben elveszett,vagy legalábbis nem találom.

Elővigyázatosságból készítettem minden iratomról még előtte másolatot. Erre ide fogják adni? Mert csak én mehetek érte.



2013. jún. 30. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Biztos hogy nem. Ha csak nem jófej a szervizes. Ez olyan mintha fénymásolt jogsit mutatnál fel a rendőrnek amikor megállít.
2013. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jogsid vagy útleveled van? ha igen, azzal igazolhatod magad, el kell fogadniuk.
2013. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincsen jelenleg semmim. Mindenem a tárcámban volt,ami elpárolgott. Rendes a nő a boltban,azért remélem elfogadja. Végül is nem rég adtam be nála,meg minden hónapban járok be számlát fizetni. Ismer már valamilyen szinten. Hátha... Köszi!
2013. jún. 30. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!