Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan köztetek, aki...

Van olyan köztetek, aki kicsit visszasírja a régi, nyomógombos mobiltelefon-készülékét az érintőképernyős helyett?

Figyelt kérdés
Én nemrég vettem okostelefont. Rájöttem, hogy bizony vannak hátrányai: nagyon hamar lemerül, egyfolytában óvni kell az érintőképernyőt, nem lehet úgy pakolgatni a táskámban, mint a régit, nagyon karcolódik. Hiába, az egyszerűség is néha jó ...!

2013. júl. 1. 08:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Majd megszokod ha még nem volt. Mindenki igy van vele aki nyomógomboson nőtt fel. Pár év után mikor már természetes lesz és kezedbe akad egy hagyományos akkor meg az lesz furcsa,mert hiányozni fog a sok extra.
2013. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint rühellem az érintőképernyőt.

A gombok híve vagyok. :)

2013. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen visszasirni? Ma is kapni ilyen keszulekeket.
2013. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem sírom vissza, mert ma is nyomógombos készülékem van. Érintőképernyős telefont akkor sem fogok venni, ha nem lesz más. Akkor majd élek mobil nélkül, volt élet a mobiltelefonok előtt is.
2013. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Akkor gondolom például lóval jársz autó helyett is.
2013. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
És ha igen, közöd?
2013. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%

Még annyit, hogy folyton itt rinyál a sok tapifon-b*zi, hogy miért merül le, miért nem működik, mitől ment tönkre, lefagy mit csináljak, leejtettem tönkrement, most mi lesz.

Megbízhatatlan, agyonbonyolított, egy nap üzemidőt épp csak kibíró f*s egytől egyig. Akár almás, akár galaxy, hulladék mindegyik.

Nem az fogyasztói igény hozta létre a készüléket, hanem a gyártók támasztották az igényt a fogyasztókban.

Ilyen szempontból a készülékek tökéletesek: a lehető legtöbb pénzt szedik ki a gazdáik zsebéből olyan felesleges baromságokért, amikre tulajdonképpen nincs is szükségük.

Nekem telefonálni kell egy készülék, hétfőn reggel lehúzom a töltőről, hét végéig működik. Nem kell nézegetnem , hogy lefagyott-e, nem megy-e a 3g szolgáltatás véletlenül és nem fut-e ki a havi adatforgalmi keretből...


...meg a kismillió egyéb probléma, amivel tele van a gyakorikérdések.hu, mind mind olyan probléma, amik nem arról szólnak hogy egy készülék van értem, hanem arról, hogy a felhasználó folyamatosan azzal foglalkozik, hogy imádott tapisz*rját működésben tartsa.


Lehet jönni lepontozni :D :D nem érdekel.

Privátokat meg olvasatlanul törlöm, de azért ha könnyebb a lelketeknek, lehet írni.

2013. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Az biztos, hogy a régiek üzemidejét visszasírom. Szeretem a nyomógombos és a tapitelt is. Van mindkettő. Karc ellen egyébként ott a védőfólia.
2013. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%

11:36:

Én ezeket az okostelefonokat, tableteket, egyéb fél éves élettartamú bizbaszokat csak tamagochinak szoktam hívni. Törődni kell vele, foglalkozni kell vele, vigyázni kell rá, tölteni kell, frissíteni kell, karban kell tartani, oszt' előbb-utóbb megdöglik... Vagy csak áldozatul esik a mesterséges avultatásnak (megjelenik belőle egy új típus, ami éppen csak annyival jobb, hogy úgy tűnjön érdemes lecserélni).

Időrabló, felesleges, b*szakodós kütyük mesterségesen generált igények kielégítésére. Nagyon kevés olyan ember van, akinek valóban szüksége van ilyen eszközökre.

2013. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Hu most jost megmondtatok a magatoket, hogy de rosszak az okostelefonok. Kerdes: ki mondta hogy kotelezo venni illetve hasznalni? :D
2013. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!