Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan köztetek, aki...

Van olyan köztetek, aki kicsit visszasírja a régi, nyomógombos mobiltelefon-készülékét az érintőképernyős helyett?

Figyelt kérdés
Én nemrég vettem okostelefont. Rájöttem, hogy bizony vannak hátrányai: nagyon hamar lemerül, egyfolytában óvni kell az érintőképernyőt, nem lehet úgy pakolgatni a táskámban, mint a régit, nagyon karcolódik. Hiába, az egyszerűség is néha jó ...!

2013. júl. 1. 08:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Igy van. Volt mindenkinek rendes mobilja is. Valaki haladt a korral valaki nem. Ennyi.
2013. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
34%
Annyira idióták vagytok :D pl: az előző válaszolo itt káromkodott, h milyen sz@ar, meg milyen f*s XDD Kit érdekelsz ember?:D:D szánalmas LúZeR
2013. júl. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%
libuska, ameddig papa-mama veszi az okostelefonodat, de még a mű-brédbe a tartós elemet is, addig csendben legyél.
2013. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A technika a feleslegesség portáljába fejlődik. Piros lámpát kapnak nyomogatják a telefont. Bicikliznek végig a telefonnal foglalkoznak. Látnak egy macskát az utcán lefotózzák és feltöltik a facebookra. De az biztos, hogy ha a facebook meg az egyéb közösségi oldalak eltűnnének a folyamatos okostelefon használók száma 50%-ára csökkenne.
2014. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sírom vissza, mert a mai napig nyomógombosat használok. A telefon nekem: telefon. Arra való, hogy telefonáljak vele. A vonaton, buszon is jól megvagyok okostelefon nélkül. Könyvet olvasok.
2015. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
végre.... van még értelmes élet a Földön.
2015. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Fú de fura ezt így 2021 egyben olvasni.
2021. aug. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok. 2021-ben is nyomógombosom van.
2021. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Érdekes volt akkor átélni. Volt valami jóképességű felhasználó, aki nem vette le, hogy melyik hozzászólás kitől jött, és két különböző néven elküldte betűre ugyanazt az nagyképű felokosítást...

AMitírtam, úgy írtam, hogy még itthon azt sem tudták hogy az iPhone-t hogy kell kiejteni, már volt egy HTC Touch Pro2 telefonom 2010-ben. Mai szemmel nevetséges képességekkel (480x800 65k szín), szétcsúsztatható QWERTY billentyűzettel. Akkor úgy éreztem, nekem ez még nem kell, nem kiforrott, macerás.

Aztán ma, amikor ezeket írom, már a második okostelefonom van, és nem évente cserélem őket. A szükség rákényszerített, megszoktam. Indukciós töltő otthon is, a kocsiban is, ettől kezdve az üzemidő nem érdekel, a többi csilivili meg egy kicsit beszippantott, tudom élvezni is a használatát, ennyi. Nem lett igazam, hogy csak gombos készülékem lesz az idők végezetéig.

2021. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!