Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen "tepsit" ajánlotok?

Milyen "tepsit" ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy "phabletet" eddig 2 kiszemeltem van, egy note 2 és egy optimus G pro. Milyen lehetőségeim vannak még ebben a kategóriában? A válaszban légyszíves írjátok ellene és mellette szóló érveket is.

Pl note 2

Mellette

S pen

Jó üzemidő

Amoled kijelző (azért mert jobban szeretem az amoledet mint az ips-t)

2 év + 2 hónap garancia a készülékre

ellene

Képernyőhöz méretéhez képest kicsi a felbontás

Nekem nem tetszik a dizájn


optimus G pro

mellette

fullHD felbontás

Idei modell

Erős hardver

Ellene (ezek leginkább szubjektívek)

ips kijelző

Nekem hiányozna az s persze

LG gyártmány


Köszi hogy végig olvastad és válaszoltál


2013. júl. 1. 10:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, mert én jelenleg egy s2-őt használok és kezdem kevésnek érezni (leginkább a ram-ot érzem kevésnek de még kibírnánám vele de nem ez miatt nem tudok várni, a másik ok pedig az hogy nekem az az ideológiám (főleg a samsung-nál okulva a kezdeti bug-os emmc chip-es s2/note 2-ből) hogy nem veszek "friss ropogós" telefont, hanem inkább megvárom hogy kijöjjenek a hibák és javítsák azokat a gyártók és csak utána veszek telefont
2013. júl. 1. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!