Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-okról vélemény?

Csassz kérdése:

IPhone-okról vélemény?

Figyelt kérdés
Azt hallottam az iPhone-okról, hogy szarok. Más viszont azt mondta, hogy nagyon jó telefon. Kinek higgyek?
2013. júl. 2. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Flame háború kezdődik 3, 2, 1...
2013. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem szar telefonok csak túl vannak árazva.
2013. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 uno20001 ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy kicsit túl van árazva, de ez a telefon, tapasztalatból mondom, hogy működik(!).
2013. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

én meg azt hallottam hogy vannak ufók és reptoidok.


és az összes francia autó szar.


(amúgy nem szarok. csak nem olcsók)

2013. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Argloss ***** válasza:
A franciakulcs is frankó cucc, csak nem ablakot pucolni. Az iPhone is sok esetben jó, de értékrendtől függ, hogy megéri-e a dolog vagy sem...
2013. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ismerősömnek első generációs iPod Touch-csa 5 éves és állítása szerint egyszer nem kapcsolta ki és nem fagyott le. Az iPhone 5-ét is megmutatta, nekem meggyőző volt.
2013. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem anno 3G-nél kifújt az Iphone

az volt az első és utolsó. ez már csak trend

2013. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó telefonok, csak nem annyira jók, mint ahogy egyesek istenítik. Nem olyan elit telefon, és nem az egyértelműen legjobb telefon, mint ahogy azt sok ember állítja, vagyis ma már nem, 5 éve még igaz volt.
2013. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gugu Gabor ***** válasza:

iphone mint telefon jól össze van rakva az oprendszer jól optimalizált és használható.

a hátránya az ios nek a zártsága, ha az alma dolgaival meg tudsz barátkozni, vagy nem akarsz semmi többet a telefontól akkor marha jó, viszont ha ezekkel nem tudsz megbarátkozni akkor tényleg egy szar telefon :)

2013. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Márpedig az összes francia autó szar. Ugyan úgy, mint az összes francia termék. Ha minőség kell, akkor német vagy orosz autót vegyél.
2013. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!