Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a helyes töltési eljárás...

Mi a helyes töltési eljárás új LI-ION akkumulátor esetén?

Figyelt kérdés

Vettem egy új LI-ION akksit a telefonomba. Bekapcsoláskor 48%- töltöttséget mutatott. Feltettem töltőre, aztán amikor már teljesen feltöltött ezt találtam:


"LI-ION akkumulátor formázása:

A megvásárolt akkumulátort behelyezzük a készülékbe, az akkumulátorban található gyári töltést lemerítjük, majd kikapcsolt állapotában töltjük a készüléket folyamatosan 10 - 13 órát.

A használat során az akkumulátort nem kell teljesen lemeríteni, illetve bármikor lehet tölteni!"


Ez a baki mennyire fogja befolyásolni az akksim élettartamát?



2013. júl. 4. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A használati utasitás a baki. Lemerül-töltöd. Ennyi a tudni való hozzá.
2013. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Butaságot ír a leírás.

A telefon 2-3 óran után lekapcsolja a töltést (amikor az akku feltöltődött), ezután tök mindegy hogy be van-e dugva a töltő vagy nincs.

2013. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattatok! ;)
2013. júl. 4. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!