Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha a telefonzárt...

Mit tegyek ha a telefonzárt lejelszóztam és elfelejtettem a jelszót?

Figyelt kérdés
lejelszóztam a telefont és nem tudom a jelszót pedig már minden fajta jelszót kipróbáltam és a telefonra már nincs garancia semmi.a telefon neve ZTE SKATE nem tudnátok segíteni hogy mit tegyek??
2013. júl. 4. 20:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ha nincs bekapcsolva wifi, mobilnet(gondolom...), akkor gyári visszaállítás segít csak...
2013. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
de hogy tudnám megcsinálni a gyári visszaállítást amikor csak segélyvívást lehet alkalmazni semmit többet
2013. júl. 4. 21:22
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Ilyenkor úgy tudod újrarakni a telefonod, hogy csinálni kell egy factory resetet, és visza áll a gyári beállításokra.


Kövesd a leírást és jó lesz:


Kapcsold ki a telefont teljesen.

Nyomd lent tartva a hangerő fel+a házikó gombot (folyamatosan nyomd egyszerre mind a kettőt)

közben kapcsold be a telefont a bekapcsoló gombal, nyomd ezeket egy 4-6mp ig.


Megjelenik egy zöld Android jel.


Utánna megjelenik egy menü (it nem lehet érintő képernyővel nyomkodni, ezért a hangerő fel/le gombokat kell használni)

Válaszd ki a "wipe data / factory reset" opciót a hangerő LE gombal tudsz lemenni rá.

Nyomd meg a vissza gombot hogy kiválaszd.

Ez után nyomd meg még egyszer.


Itt vársz egy kicsit, míg letörli a beállításokat.


Miután letörölte akkor menny a Reboot-ra. És nyomd meg a vissza gombot.


A telefon újra indul, ilyenkor kicsit sokáig tart míg betölt, mert letörölt minden beállítást. (majd ujra beállítgatod de legalább jó) úgy 5-6 percig tölt majd míg rendesen bekapcsolódott a telefon.


Mikor már betöltött akkor minden jó! :D

És megoldódott a probléma! :)


Sok sikert, nem nehéz.

2013. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hűha te profi vagy az ilyesmiben köszi szépen már jó a telefon :D
2013. júl. 5. 00:19
 5/23 anonim ***** válasza:

Köszi! :D Szívesen.

És már működik minden? A zár is eltűnt? :)

2013. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
igen persze működik csak annyi hogy minden programot letörölt róla de az nem számít :D az a lényeg hogy jó :D
2013. júl. 5. 11:53
 7/23 anonim ***** válasza:

hát persze.. ez ezzel jár! :)

de örülök hogy jó

2013. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
:D és egyébként nem tudnál meg adni egy oldalt amin le tölthetném a need for speed Undergrounk 2-t???(de ha tudsz akkor olyan játék legyen hogy nem kell crack elni mert nem tudok
2013. júl. 6. 13:08
 9/23 anonim ***** válasza:

Azt nem nagyon tudom..., de telefonra asszem nincsen NFS Undenground 2, csak most wanted, hot pursit, meg shift.


Crack-elni meg nem kell a telefonos játékokat, csak max a számítógépeseket! :D


De ha van kedved meg hívhatlak az ncore-ra, azon van sok játék telefonra, meghívjalak? Írja PM-et! Ha igen, az e-mail címeddel. :)

2013. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Eztrer válasza:
És mit csináljak ha nem jön ki a menü ?
2015. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!