Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha a telefonzárt...

Mit tegyek ha a telefonzárt lejelszóztam és elfelejtettem a jelszót?

Figyelt kérdés
lejelszóztam a telefont és nem tudom a jelszót pedig már minden fajta jelszót kipróbáltam és a telefonra már nincs garancia semmi.a telefon neve ZTE SKATE nem tudnátok segíteni hogy mit tegyek??
2013. júl. 4. 20:14
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Mi a telefonon az,hogy fastboot? nekem az jött be és nem tudom kikapcsolni de újra indítani sem?
2018. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Benadik Áron válasza:
Minden mobilon más és más
2021. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Üdv!

Nekem pl a tegnapi nap folyamán történt, hogy lefrissített a telefon és utána nem tudtam az ujjlenyomattal feloldani. Valami 6 jegyű jelszót kért.(Huawei P20). Ugyebár az ujjlenyomathoz mindenképp meg kell adni egy jelszót az esetbe ha nem érzékelné az ujjad. Sajnos nekem nem működött azzal a kóddal amit megadtam pláne, hogy amúgy csak 4 jegyű volt. Többször próbálkoztam a szokásos 0000, 1234 stb... kombinációkkal is az se segített, sikertelen próbálkozások után le is tiltott egy időre. Márkaszervízbe is csak azt tudták mondani hogy teljes rendszer visszaállítás ami megoldhatja. Sok olyan adat volt a telefonon amit nem szívesen töröltem volna. NA DE MEGOLDÁS:-> másfél nap szenvedés kétségbe esés után mielőtt a falhoz csaptam volna az idegtől, AZ ÖSSZES GOMB (MIND2 HANGERŐ + BEKAPCS GOMB + AZ UJJLENYOMAT OLVASÓ GOBJA) NYOMOGATVA egyszerre, külön, összevissza egyszer csak megadta magát a telefon és be tudtam lépni jelszó megadása nélkül. Persze többszöri próbálkozás után. Ne kérdezd, fogalmam sincs hogyan, de sikerült és nem kellett a hard reset. Gondoltam leírom hátha valaki másnak is esetleg működik és tudtam segíteni. Sorry a regény miatt.

2021. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!