Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z vagy Galaxy S4?

Xperia Z vagy Galaxy S4?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez ízléstől függ, és mindenkinek más és más. Mindkettő telefon kb ugyan olyan szinten van, és mindkettőnek van előnye és hátránya is. Nem tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem meg, eddig samsungos voltam (sgs2) sokszor lefagyott újraindult magától stb... Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy kinek hogy vált be az egyik és a másik :)

2013. júl. 4. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom nincsen, de én a Sonyt választanám. Egyébként mostanában jelent / jelenik meg az Xperia X Ultra, közel 200 000 Ft-ért. Ebben az esetben egyáltalán nem kérdéses.
2013. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Volt Xperia Z-m, most SGS4-em van. Tippelj melyik a jobb.
2013. júl. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
első válaszoló, a z ultra meg is van jelenve Európában ezzel a névvel, én is a z-t venném de inkább megvárom a "honami" csúcskészüléket :D
2013. júl. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Xperia X Ultra nincs, a Z Ultra meg majd csak szeptemberben jelenik meg, es 6.44"-os lesz, nem tudom mennyire egy kategoria az 5.0"-os telefonokkal.
2013. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4


Nagyon zsír felfedezni, hogy X Ultra nincsen, és nagyon menő belekötni egy egygombos melléütésbe. :)

2013. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom én Sony párti vagyok de sajna a galaxy s4 hardveresen a földbe tiporja az xperia Z t :( de ha már erről beszélünk a jövő hónapban a HTC kifog adni egy rohadt jó csúcs kategóriás telefont és én arra várok :))))) de

Addig is S4 :(

2013. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Galaxy S4 csúcskategória, mint a HTC One, a Z meg felsőkategória... közük nincs egymáshoz. A Z mindenben gyengébb, mint az S4 (hardver, kijelző, stb).


Az meg szánalmas, hogy azt az Ultra hulladékot reklámozzátok itt, még vaku sem lesz benne 200 ezerért! :D

2013. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Triluminos kijelző meg fogadjunk, hogy megint valami mezei TFT bravia kamuengine 342432432-zal. xD
2013. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En remelem hogy normalis lesz a kijelzoje, mert kulsore amugy tetszik, ha meg vakuzni akarok akkor van i5 vagy SGS4. Viszont ha ratyi lesz akkor marad a Note 3.
2013. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!