Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet youtuberól...

Hogyan lehet youtuberól lehúzni egy zenét, hogy clippel együtt utana a telefonba küldeni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 23:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
De azért az ilyen oldalak minőség szempontjából nem megbízhatóak. Persze lehet állítani a dolgokat nagyvonalakban de azért egy progiban sokkal több a beállítási lehetőség és sokkal jobb minőséget kaphatunk. De csinálj amit akarsz, nem szólok bele.
2013. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút megbízható és jó minőségben tölthető le. Nem mozizni akar a kérdező, tehát nem kell 720p-be, meg 1080p-be tölteni egy klipet telóra ;)
2013. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Látom nagyon nem értesz az ilyesmikhez. A minőség nem attól függ hogy 720p vagy hogy 1080p meg ha nem is mozizni akar, még nem muszáj gyengébb minőségbe letöltse a dolgokat csak azért mert két ss-el megúszhatja de ha neki nem számít a minőség csináljon amit akar, ő baja.
2013. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ki mennyit ért hozzá, azt nagyon jól tükrözi, hogy szerinted csak egy program tud jó minőségben tölteni. De sebaj, még tanulnod kell egy kicsit!

Egyáltalán nem gyengébb minőség. Hány éves vagy? 18? Csak mert az ilyen korúak szoktak ragaszkodni ahhoz, hogy csak nekik lehet igazuk...

Egy program sem biztos, hogy hozza azt a minőséget, amit elvár az ember.

Tökéletes minőségben van meg ezzel a megoldással több videó is, a minősége nem attól függ, hogy neten keresztül tölti le, vagy programon keresztül...

2013. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van. Nem csak programmal lehet jó minőségben tölteni.

Én is ezt a megoldást használom és nagyon jó minőségben lehet vele letölteni!!!

2013. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

"Látom nagyon nem értesz az ilyesmikhez.

A minőség nem attól függ hogy 720p vagy hogy 1080p meg ha nem is mozizni akar,

még nem muszáj gyengébb minőségbe letöltse a dolgokat csak azért mert két ss-el megúszhatja de ha neki nem számít a minőség csináljon amit akar, ő baja."



Még egy "csak az a jó, amit én használok" típusú "szak"ember...


Szerintem épp hogy te nem értesz hozzá! Nem az a lényeg, hogy két "s"-el megúszhatja e vagy sem, hanem hogy mindenféle program nélkül is le tud tölteni jó minőségbe valamit.

Kipróbáltam én is és tökéletesen működik, a minőséggel pedig semmi baj nincs.

"...ha neki nem számít a minőség csináljon amit akar, ő baja."---> Erre csak annyit, hogy abból nem lesz baja, ha mindenféle telepítés és egyéb oldalak keresgélésének mellőzésével oldja meg azt, amit te csak programmal tudsz...

2013. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Jólvan, legyen nektek igazatok, másként úgysem szálltok le rólam, de nem tudom hogy amiért én leírtam a VÉLEMÉNYEM miért kell így egyből nekem ugrani?!?!

Másrészt meg nem értem mitől ilyen nagy szám az az oldal amit linkeltél? Szinte semmit nem lehet állítani benne akkor miért olyan jó? Még AVI-ban sem lehet letölteni egy videót ezért olyan jó? Vagy a tömörítést hol lehet állítani? Vagy zenénél hol lehet állítani mondjuk a bitrátát? Talán ezért olyan jó, mert szinte semmit nem lehet állítani rajta, letölti egy alap beállításokkal.

Másrészt meg én nem töltök le zenét se , videót se nem használok semmi programot, nekem jó úgy online is, régebben használtam ezt és nekem bejött, ENNYI.

Nem kell rögtön leharapni a fejem mert mertem válaszolni.

De mind1 is használjatok amit akartok, legyen nektek igazatok.

2013. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Ember... Egy telefonról van szó... Telefonokra az mp4 tökéletes. Pláne ha régebbi a telefon.

Még jó hogy nem már kitalálod, hogy rakja fel divx-be, vagy xvid-be...

Tömörítés. Ha a kérdező ilyen egyszerű kérdést tesz fel, akkor nem kell belemenni a tömörítésbe, mert nem fog vele foglalkozni.

Bitráta. Egy 320-as (pl mély hangban) jobban torzít, mint egy 256-os, esetleg egy 128-as.

Alap beállítás. Igen, nem baj, hogy több hozzászóló VÉLEMÉNYE (már ha te is kiemelted így) az, hogy igenis jó a minőség???

Tanulj meg másokat is figyelembe venni, mert ha nem, akkor az lesz az eredménye amit a végére írtál. (Mint egy óvodás)

Ha pedig nem töltesz le semmit, sem zenét, sem pedig videót, akkor miért kell egy egyszerű kérdésre adott egyszerű válaszra (ami mellesleg a legegyszerűbb megoldás, mégis jó minőségben...) ennyire ráerőltetni, hogy már pedig ez biztos nem lehet jó, mert te -bár nem töltesz le semmit- azt mondod, hogy nem jó...

Bár ezek szerint neked tök mindegy, hogy több hozzászólónak is ugyanaz a véleménye, TAPASZTALATA (!)...

Amúgy meg -mint írtad- más is leírhatja a véleményét, tapasztalatát nem csak te.

2013. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Mondtam, legyen igazad, rád hagyom. Volna mit veszekednem , volna mibe belekössek,de inkább nem teszem, nincs kedvem vitázni, hagyom hogy tombold ki magad.

Mindenki használjon azt amit akar, én is azt teszem.

2013. júl. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

"Még jó hogy nem már kitalálod, hogy rakja fel divx-be, vagy xvid-be... "

Ezen Qrva jót szakadtunk :D

Az a baj, hogy sok fiatal azt hiszi ért a dolgokhoz, mert van egy okostelefonja. Csak hogy attól, hogy valakinek okostelefonja van, még ő maga nem lesz okosabb!

Ha nem szoktál semmilyen zenét, videót letölteni, akkor miért akarod szegény kérdezőt összezavarni.....................

2013. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!