Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet youtuberól...

Hogyan lehet youtuberól lehúzni egy zenét, hogy clippel együtt utana a telefonba küldeni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 23:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

# 19:

Nem tombol itt senki, csak te nem tudod azt elfogadni, hogy más is kifejtheti a VÉLEMÉNYÉT! Ugyanis ez az oldal épp erre van, illetve hogy megosszák a tapasztalataikat az emberek a kérdezővel!

Mondjuk az nekem is furcsa, hogy annyira nem jó szerinted,mert te így meg úgy, de utána meg bevágod, hogy nem is szoktál letölteni zenét meg videót... Ezzel így teljesen hiteltelenné vált amit írtál.

2013. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Odaírtam a mondat végére:

" régebben használtam ezt és nekem bejött, ENNYI. "

Nem tudsz szöveget értelmezni vagy olvasni?!?! Olvass figyelmesen és próbáld felfogni.

#20: Te meg összekeversz minket, azt nem én írtam.

2013. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem keverek senkit, azt rád írtam...
2013. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Lehet rám írtad, de azt a mondatot nem én írtam.
2013. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
78%
És azt ki mondta, hogy te írtad? Azt azért idéztem, mert igaz volt az a mondat és poénos is. Ahogy írtad: "Nem tudsz szöveget értelmezni" XD
2013. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!