Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s vagy samsung galaxy...

Iphone 4s vagy samsung galaxy s3? melyiket valasztanatok?

Figyelt kérdés
iphonenak kisebb a kepernyoje,de jo minosegu,gyorsabb,szebb maga a telefon,s3 nagy kepernyo,akad,tobb minden van ra...uzemidejuk mennyi?nekem s3 asom van 2 nap atlagosan,iphonenal?van tobb mint 2 nap?

2013. júl. 1. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én egyiket se venném, ha nagyon muszály lenne a 2 közül akkor S3.
2013. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem körülbelül 4S-nek is ugyanannyi az üzemidő. 4 az jobban bírta egy kicsivel. én az iPhone-t preferálom, vagy ha nem is konkrétan azt, akkor inkább a kisebb kijelzőket(max 4-4,3")
2013. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha mindenkeppen valasztani kell akkor S3, es ha lehet akkor a 2GB RAM-os LTE verzio.
2013. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
S3 ;d
2013. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Egyértelműen Iphone4S.A márkája is százszor jobb mint a samsung,aztán ott a gyorsaság,bővíthető,bármilyen kártya jó

bele,szebb,okosabb,több minden mentett dolog van rajta,memória,fényképező,mega pix.... IPHONE a márka :) Nekem is az van :)

2013. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező jobb ha nem hallgatsz a 5-ösre mert csak egy ájfon b..i, az S3 sokkal jobb, főleg az LTE-s verzió ahogy itt már valaki leírta.
2013. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#5, melyik iPhone bovitheto?... lol.
2013. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7: Na igen, az a másik dolog... :-)
2013. júl. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6-os te meg samsung fan...:D egyébként elolvastátok végig? kérdező írja, hogy s3-asa van...szóval senki nem mondta, hogy kettő közül választania kellene...az a kérdés, hogy TE mit választanál. ne szólj bele abba, hogy más mit választana...magadat minősíted.
2013. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Samsung fannak lenni szerintem egy dolog... azt irni hogy az iPhone bovitheto az meg egy masik... :D
2013. júl. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!