Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények! Nokia Lumia 620...

Vélemények! Nokia Lumia 620 vagy Sony Xperia Go?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami jártas jelenleg mobil ügyben, mivel utoljára 5 éve vásároltam. A nokiában az ár és a színválaszték ami tetszik, a sony-nál pedig az hogy csepp- és por álló. (Kisgyerekes anyuka vagyok.)

Technikailag nem tudom melyik érné meg jobban, mert nem értek hozzá, ehhez kérnék segítséget.

Amit előre is köszönök!


2013. júl. 5. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Lumia 620
2013. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedves Anyuka!

Először is azt kéne megnézned, h a WP vagy az Android tetszik. Ugyanis ha azt mondom pl h 620, megveszed, utána meg neked nem tetszik a WP, akkor oda az egész. Ezekről nagyon sok helyen lehet olvasni, mindegyiknek van előnye, hátránya. Csak pont ez az, meg kell nézni melyik jön be jobban.

Egyébként a 620 frissebb példány, jobb,élesebb és nagyobb kijelzője van, és az akksija is jobban bírja.

Egyébként kamra ugyan azt tudják, 5 MP, HD videó felvétel.


Tehát a 620 jobb, csak nézd meg h bejön e a Windows Phone 8

2013. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! :)

Eddig még egyik fajtához sem volt szerencsém. Így talán megszokás kérdése lesz.

Az én régi kis telefonomnál(Sony Ericsson W810i) nem voltak ilyen gondok.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. júl. 5. 19:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Az meglehet :))) De attól lehet h nem rossz ha elolvasod miket írnak róla, lehet h van vmi olyan dolog, ami nem tetszik neked benne. Az Android egyszerűbb, nyíltabb rendszer, csak hajlamos a szaggatásra, ami sokakat zavar. A Wp sokkal gördülékenyebb, viszont nagyon csúnya szerintem a felülete :D
2013. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Olvasgatom, de nekem ez kínai, még! :D
2013. júl. 5. 19:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért még várom a további tapasztalatokat illetve véleményeket!
2013. júl. 5. 20:44
 7/10 anonim válasza:
Én Lumia 520-at vettem, és nem bántam meg.
2013. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az androidos telefonokon a programok szét vannak szórva, ez az ami nem tetszett benne. Ezért dontottem a wwindows alapú telók mellett. Nokia 620-asat pedig csak ajánlani tudom :)) konnyen kezelheto, egyszeru, :)) nem bántam meg
2013. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az elobbi válaszoló vagyok.. ha windows 8 alapú telefnt veszel, akkor a gyerekek nem tudnak majd mindenféle játékokat letoltni az inernetrol, meg be lehet állítani a gyereksarkot is így az ott beállított játékokkal tudnak csak majd foglalkozni:)
2013. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Még pici a baba szerencsére a játékhoz, csak rágcsálni és maszatolni szokta(ha nem vagyok elég figyelmes hogy hova teszem le éppen a telefont).

De ezek szerint maradok a nokiánál. :)

Köszönöm még egyszer!

2013. júl. 7. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!