Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S4 vagy az Xperia Z...

Gyovka kérdése:

Samsung S4 vagy az Xperia Z tud tobbet illetve melyik jott be nektek jobban? Most Iphone 4em van de nem jon be ez a nehez kezelhetoseg ezert valtok vissza androidra es a ketto legjobbnak az S4 et es a Zt talaltam?!?!

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?Nem nagyon tudok donteni,kulsore a Z magasan viszi a primet viszont nagyon hasonlit a ket telefon ugyhogy nem valami egyszeru a dontes,samsung telefonom volt elotte is nagyon tetszett azert gondolom,hogy az S4 a kezemre valo lenne de a Zt kiprobalnam mert hallok jot is rosszat is,szerintetek?Mik az elonyeik hatranyaik,mennyire jott be nektek(valamelyik),gyorsasag?kamera?stb...irjatok le minden legyszives!:d

2013. júl. 7. 00:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a te hozzaszolasodat is se megegyszer leirom,hogy NEM mondtam,hog szar!!!Nehez felfogni latom,igazabol feltettem egy kerdest 2 telefonrol,nemkertem kommentet arrol ami most van,ez a hely azthiszem erre valo na de mindegy!
2013. júl. 10. 22:10
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdező azt remélem vágod hogy ezen az oldalon csak Apple meg Samsung márkahuszár vérpistikék fognak válaszolni.Nézegess inkább a mobilarénán vagy más szakoldalakon ahol talán használható véleményeket is kapsz.
2013. júl. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja, vannak hülyék, amit kérsz, azt teljesítik, de nem másra kell hivatkozni, hogy ő döntse el helyetted, hogy neki mi tetszik, és mit venne, s miért. Ha te a Z-t veszed, akkor azt veszed, nekünk úgyse lesz jobb tőle, ha meg szívsz vele, az nem a mi bajunk, szóval nem tudjuk, hogy milyen ember vagy, és azt sem, hogy mit szeretsz, vagy mit képzelsz el magadnak. Adott a készülék tulajdonsága, szoftvere, lehet válogatni.
2013. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem az S4 formája nagyon nem jött be, igy két opció volt: HTC One, vagy XZ. Az xperia kijelzője számomra nagyon gyenge volt, oldalról már nagyon torz. Igy a HTC-t vettem meg májusban, azóta sem bánom. Gyári OS-szel se akadt vagy fagyott soha, minden értesitésem azonnal megjött még GPRS-en keresztül is (más kérdés, hogy az e-mailek betöltése GPRS-en át egy fél élet, de sajnos olyan helyre kellett utaznom, ahol még nem volt 3G sem), formára pedig szerintem az egyik legszebb telefon. Az egyetlen, amit visszalépésnek érzek az S2 után, az a kamera.. gyári rommal olyan képeket csinál, amit ugyan meg mersz mutatni ismerősöknek, de fotóalbumba már nem tennéd. CM10.2 van most rajta, ezzel még a kamera képei is elfogadhatóak.


Ja, a non plus ultra: a TV-t és a hifit is ezzel irányitottam gyári rom alól, ugyanis a képernyőzár gombja infraként is szolgál

2013. aug. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Galaxy s4

Nagyon gyors, szép, elegáns telefon, és rengeteg extrát tud (kijelző felett suhintasz a kezeddel és lapoz,görget stb.)

2013. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tudásra az S4 jobb eléggé, de külsőre mindenképp a Z a nyerő. A kijelzőt már javította a Sony. Szóval ha tudásra mész, akkor Samsung, ha a külsőre, és a strapabíróságra, akkor a Z.
2013. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!