Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony E. Xperia Ray (ST18i)....

Sony E. Xperia Ray (ST18i). Miért nem tudom frissíteni a telefont 4.2.2-re?

Figyelt kérdés

A beállítások, szoftverfrissítések résznél azt írja, hogy "A telefonon már megtalálhatók a legújabb rendszerfrissítések", de az Android verziószámára meg 4.0.4-et ír ki. próbáltam Update Service-vel is, de ott is azt írta, hogy a legújabb van rajta. Nem független a telefonom (T-mobil), olvastam hogy arra később szokott kijönni, de már úgy tudom úgy is megjelent.. Mi lehet a gond?

A válaszokat előre is köszönöm.



2013. júl. 7. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a telefonra nem adták még ki de nem is fogják. 2011-es telefon, nem a végtelenségig tart a támogatás, meg gyenge is volna hozzá. Az újabb telefonokra, pl. 2012-es modellek közül a P vagy az S-re sem adták még ki és csak találgatások vannak, fog-e még jönni rájuk frissítés, vagy megállnak 4.1.2-nél, nemhogy 4.2.2-re frissüljenek. A telefonodra a legfrisebb gyári rendszer a 4.1.B.0.587 buldszámú 4.0.4-es ICS. Ennél újabb nem lesz.
2013. júl. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor Arc S-re sem lesz? És valahogy nem lehet visszaállítani az eredeti Androidra, vagy nem "szabályosan" rárakni a 4.2.2-t? (videókat láttam róla hogy feltették de mivel angol, nem nagyon értem, és a telefonomat is féltem, hogy ez kinyírná, de nagyon lassú és valamit kezdenem kéne vele)
2013. júl. 7. 02:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Arc S-re se lesz. Fel lehet rakni nem hivatalos módszerekkel: rom csere, de mint ahogy mondtad a teló lelassúlhat. Azt meg hogy érted hogy vissza az eredeti androidot, hisz most is az van rajta?
2013. júl. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Sony Update Service-el újra tudod telepíteni, régebbi verzió pl. 2.3.7 visszaállításához Flashtool a megfelelő program.

Esetleg JB-re alapuló custom romot tudsz feltenni, a legtöbbhöz nyitott bootloader kell, ami garanciavesztéssel jár, meg csak független telefonon nyitható.

2013. júl. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!