Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy android N9300 keszulek...

Kertesz9300 kérdése:

Van egy android N9300 keszulekem. Sokszor elrontottam a kepernyozarat. Mit tegyek? Szeretnek hard resetet de nem tudom hogy kell. Mert a hangero fel es a bekapcs gom nem azt hozza elo hanem a telefon testet.

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 12:22
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:

Ezeken gyárilag nincs recovery. Két módon lehet megcsinálni, az eredeti romot felflasheled rá SP Flashtoollal; vagy a CWM recoveryt flasheled rá és abban rányomsz a factory resetre.

Ha ez a Galxy S3 replika könnyebb dolgod lesz, ha a 3,5"-os valami akkor nem biztos hogy meg tudod csinálni.

2013. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! de azt nem írtam h. nem ismeri fel a szamítógép... próbáltam már több gépenis de semmi... ilyenkor nem tehetek semmit??
2013. júl. 7. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!