Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy csináljak helyet a...

Hogy csináljak helyet a telefonomon? HELP!

Figyelt kérdés
Volt a telefonon kb 25 MB helye. Rátettem egy játékot, nem tetszett, leszedtem (SD kártyára nem engedte áthelyezni). Miután letöröltem, 4 MB hely maradt a telómon... Segítsetek kérlek, hogy lehet több helyet felszabadítani? És miért nem szabadult fel a játék után a hely? Ahj.:/

2013. júl. 7. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Az sd-kártyán lévő dolgok is foglalhatják valamennyire a helyet a belső memóriában, tehát töröld le a szükségtelen cuccokat. Ha rootolt telefonod van akkor használhatsz dalvik2dev scriptet, ami a kihasználatlan dev particiora mozgatja a dalvikot, ezzel 100mb helyet felszabadítva. A root-al azokat is sd-re lehet tenni, amiket nem hagyja az android. Ismerem a kevés memória érzést, de már túl vagyok rajta. Root hátránya: elveszik a garancia(de legális). Az is hasznos ha mindent az sdre mozgatsz amit tudsz de ezt szerintem már megtetted:)
2013. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sikerült 40 MB helyet felszabadítanom, ez elég is. Nincs rootolva, és az ilyen dolgokhoz sajnos nem is értek. Frissítettem párszor, meg van egy alkalmazásom, amire kattintva automatikusan törlődnek a folyamatok és a fölösleges dolgok.
2013. júl. 15. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!