Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek sony xperia...

Van valakinek sony xperia tipo telefonja?

Figyelt kérdés
tapasztalatokat esetleg tudnátok írni róla? képernyőfelvételt, hogy lehet készíteni vele? köszönöm a segítségeket.
2013. júl. 7. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen telefonom van és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Amire használom arra bőven elég. Google play-ről lehet hozzá alkalmazásokat letölteni. Ha képernyőfelvételt akarsz vele készíteni, keresned kell egy olyan alkalmazást. Azt meg kell keresni.


A telefonon android 4-es szoftver van ezért nem a marketről hanem google playről töltesz le. Fontos, hogy rendelkezzél gmail-es email címmel. Kamerája 3.2 Mp autofocus nincs viszont gyorsan reagál minden utasításra.

2013. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első válaszoló, köszönöm a segítségedet, hasznos dolgokat írtál, esetleg ha tudnál még mit írni szívesen venném.

második válaszoló, köszönöm a videót, nem tudom még mi az, mindjárt megnézem.

2013. júl. 7. 18:51
 4/4 takacsek válasza:
nekem tipom van. 100% osan meg vagyok elégedve vele. kicsi jo gyors tudja amit kell. egyszóval tökéletes. sreen shot-ot meg úgy tudsz vele készíteni hogy hosszan nyomvataltod egyszerre a bekapcs gombot+a hengerő levételi gombot. 17/f
2013. júl. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!