Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a telefonom...

Miért csinálja ezt a telefonom? Nem tudok vele telefonálni.

Figyelt kérdés
1 hónapja vettem egy Xperia P tipusú mobiltelenefont. Elején jó volt, de kb. két hete hivásfogagás után befagy a képernyő és a telefon rezeg tovább, de nálam a hivás nem indul be, csak a másik félnél, de ő csak recsegést hall és ez megy kb. fél percig. Mi lehet a baj? amugy vodás vagyok

2013. júl. 7. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

egyiknél sem találtam megfelelő választ.

frssitlett a telefonom

2013. júl. 7. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Idézem magam:

"A hivásfogadás bugos, kint van már a 100-as végű Jelly Bean is, ott eddig még nem tapasztaltam a jelenséget (de van más hiba), a 400-as végűnél gond van a hívásfogadással."

Frissíteni kell a 6.2.A.1.100-as Jelly Bean-re és megoldódik a probléma.

2013. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez a frissítés van rajta és még mindig rossz!
2013. júl. 8. 00:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Beállítások/Alkalmazások/Telefon, Adatok törlése, majd indítsd újra. Ha ezután is fennáll a jelenség, újratelepítés vagy kikapcsolod a rezgést, utóbbi néhány esetben segített.
2013. júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!