Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung y telefonom van és...

Tamus55 kérdése:

Samsung y telefonom van és minta nem jó többi lent?

Figyelt kérdés
Van egy y telefonom oda adtam barátaimnak hogy tegyék el és ők elcseszték vagy 150-szer biztos és kéri az emailemet Hiába írom neki be a jelszót nevet és jó is mert gépen beenged de telon nem jó... Nem tudnátok segíteni ? Mert nem akarom azt hogy a cuccaim letörlődjenek max a vészhelyzetbe?

2013. júl. 7. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Távolítsd el a zárat:

[link]

2013. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leírnád hogy kell ? vagy skypod megadod mert picit béna vagyok ehez.. :S
2013. júl. 10. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy már megoldottad-e, de azért:

1. Letöltöd ezt: [link]

2. Rámásolod a telefon memóriakártyájára(nem csomagolod ki!)

3. Berakod a kártyát és bekapcsolod a telefont a Bekapcs+Home+Hangerő fel kombinációval és tartod amig meg nem látod a recovery menüt.

Navigálás: Le=hangerő le Fel=h.erő fel Kiválaszt: Home

4. Rámész hogy Apply update from sdcard, majd kiválasztod a letöltött és rámásolt cuccot(ajánlott úgy elnevezni hogy az ABC-sor elején legyen a fájl) a home gombbal. Felelősséget nem vállalok!

2013. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. aug. 8. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!