Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet ez? (részletek lentebb)

Mi lehet ez? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés
Pár napja (általában naponta egyszer) jön egy sms, hogy "Netezzen az EU-ban kedvező díjon" 308080080 a szám. Nem tudom hogy ez valamiféle vírus, vagy mi lehet ez, mert már napok óta kapom ezeket és egyből törlöm is. Lehet ellene tenni valamit?
2013. júl. 7. 23:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Még az üzenetben benne van hogy az üzenet mérete 29KB, és van egy dátum hogy mikor évül el, illetve egy letöltés gomb, amire nem mentem rá.
2013. júl. 7. 23:57
 2/3 A kérdező kommentje:
Regisztráltam levélszemétnek és töröltem is az üzeneteket, de ettől függetlenül érdekel hogy mi volt ez, és hogy lehet elkerülni az ilyesmit. Ha valakinek van ötlete és megosztaná, azt megköszönném:)
2013. júl. 7. 23:59
 3/3 BabBerci válasza:
Nekem az első hozzászólástól számított 1,5 év elteltével, karácsony közeledtével, "Ünnepi könyv akció!" címmel érkezett minap pont ugyan erről a számról mms üzenet. Üzenet mérete szintén 29 kByte, amit letöltés gombra kattintással tudnék "magamévá tenni". Felettébb gyanús, hogy különböző tárgyú üzenetek azonos telefonszámról egyező méretű csatolmány letöltését ajánlják fel. Javaslom, senki ne töltsön le ismeretlen számról érkező üzeneteket! Ezt a számot én is tiltólistára tettem.
2014. dec. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!