Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be tudja mérni a lopott...

Be tudja mérni a lopott mobilomat a rendőrség az IMEI alapján?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 06:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Uhh.. Na fussunk neki mégegyszer... Nem én loptam telefont, hanem tegnap ellopták az enyémet és arra vagyok kíváncsi, hogy vissza tudják-e szerezni (csak hogy elkerüljük a félreértést...).
2013. júl. 8. 06:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltató igen, a rendőrség nem. De ha jelented ők is a szolgáltatóhoz fordulnak.
2013. júl. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

ha akarják,betudják mérni,

de nem szokták akarni,

azt javasolják inkább,hogy vegyél egy másikat,

-ma Magyarországon ez van,ne kérdezd,hogy miért,

2013. júl. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megtehetnék, de nem teszik. Íme a magyarázat, amit anno egy ismerősöm kapott, miután C kategóriások leszólították:

Ha megszúrtak volna pl, ma délután mehetnél a telefonért. De így, hogy nem történt testi sértés, esélytelen.

2013. júl. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem kapott új IMEI-t... Ha a gyökér, aki ellopta, belerakta a saját SIM kártyáját - es az sem feltöltőkártyás -, akkor meglehet. A "beháromszögelés" is működhet, de a belvárosban reménytelen,.. Ha valakinek csak úgy eladta és az használja, úgy is meglehet, de ezekre elég kicsi az esély. Általában azonnal kikapcsolják.
2013. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos igazatok lett... A jegyzőkönyvíró mondogatta, hogy mennyi módon meg lehet találni pár hónap múlva meg jött a levél, hogy le van szarva az egész.
2013. szept. 4. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!