Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én érzem ezt a mobiltelef...

Csak én érzem ezt a mobiltelefonos dolgot hátba támadásnak vagy tényleg iszonyat unfair húzás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott egy főnök és két dolgozó. A főnök egyik nap felajánlja a csúcskategóriás telefonját eladásra a dolgozók között fix összegért, az összeg el is hangzik. Az egyik rögtön jelzi az igényét a telefonra, a főnök azt az ajánlatot teszi neki, hogy vigye haza hétvégére és ha kell, hétfőn kifizetheti. A másik kolléga ezt hallja, el is fogadja, hogy ha a másiknak nem kell, csak akkor kaphatja meg ő a telefont. Megegyeznek, hogy ha "a"-nak nem kell, akkor "b" hétfőn megkapja. "A" hazaviszi, úgy dönt, hogy megveszi. Hétfőn közli ezt "b"-vel, aki felhúzza magát és közli, hogy "Én rá fogok licitálni plusz tízezret és úgyis a főnök dönt, enyém lesz a telefon!" Azóta megy a balhé, sértődés, csapkodás a licitálni kívánó fél részéről, de "a" próbálja meggyőzni, hogy ez így nem fair.

"A" már fontolgatja, hogy visszaadja a telefont, csak egyetlen bökkenő, hogy a párjának vette meg ajándékba, aki már használja a telefont. Kérje vissza tőle? Időközben már felhívta a párját, elmesélte a történteket, de hasonlóan "a"-hoz, kiakadt a kolléga viselkedésén. Mi a teendő? Ki mit tenne?



2013. júl. 8. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ekkora vergődést egy kib*szott okostelefon miatt...

"A" helyében mindenképpen megtartanám (elvégre a párjának vette).

2013. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 reptoid ***** válasza:
Ha a főnöknek vagy egy csepp esze, hátha nm véletlenül ő a főnök, akkor elküldi a búsba ő is B-t.
2013. júl. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

B ovodás mentalitású. A feltételeket előre tisztázták: ha nem kell A-nak, akkor ő megveheti. Ez a csepp agyában úgy csapódott le, hogy "A-nak biztos nem kell, tehát a telefon hétfőtől az enyém".

Megoldás: nem kell vele foglalkozni, szó szerint levegőnek kell nézni. Ha elkezd a telefonnal kapcsolatban vergődni, hátqat kell neki fordítani, és feltűnően elkezdeni mással beszélgetni. Előbb-utóbb megunja. Esetleg javasolni, hogy a panaszát a főnöknél tegye meg.

2013. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A panaszát a főnöknél meg is tette, méghozzá jókora könnyek kíséretében, hátha úgy meghatódik a főnök. Húsz perces nyavalygás után sem tudta meggyőzni a főnököt, de a másik fél ki lett hagyva a beszélgetésből, pedig szerintem úgy lett volna fair a dolog, hogy ő is ott van, ha már "a" ennyire alá akar kavarni "a"-nak. "a" már jelezte, hogy szeretné elmondani a saját verzióját, nemsokára megindul a kihallgatás. Nevetséges és iszonyú megalázó az egész és "a"-ként már kezdem nagyon unni az egészet. Komolyan, ha nem a páromnak vettem volna meg a telefont és nem használná két napja, akkor hozzávágnám "b"-hez, hogy végre abbahagyhassa a hisztit.
2013. júl. 8. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudatni kell B-vel, hogy a készülék ajándék, és már másnap elkerült egy távoli rokonhoz vidékre.

A a feje tetejére áll, akkor sem kaphatja meg.

2013. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!