Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont választanátok...

Milyen telefont választanátok a csúcskategóriából?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok, de nem tudom h milyet vegyek. Mert annyira tág a kínálat :) Olyan 170.000 Ft körül van a plafon. iPhone 5 kilőve.


Mostani telóm iPhone 4S 32GB



2013. júl. 8. 11:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Annyiért van s4 is. Attól jobb most nincs még.
2013. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ja meg a samu is kilőve, elfelejtettem azt is mondani.
2013. júl. 8. 11:30
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor HTC One.
2013. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
AZt is néztem, tetszik, meg az Xperia Z, LG Optimus G kár h nem lehet ezekből egyet összetenni :D
2013. júl. 8. 11:40
 5/16 dirtboy ***** válasza:
én a G-t választottam,nagyon tuti készülék
2013. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
HTC One
2013. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Xperia.floyd ***** válasza:

Ha Samu kilőve (bár érthető XD)

akkor:

-vízállóság kell (sokak szerint fakó kijelzővel) "Xperia Z"

-szoftveres extrák (hasonlóan az S4-hez) "LG Optimus G" vagy várd meg az "LG G2"-t

-prémium minőség és hangzás valamint egy jó kis felülettel (bár ez szubjektív) "HTC One"


Esetleg bár ez inkább már csak erőfitogtatásra akkor ha év év végéig vársz kijönnek az újabb processzoros telefonok a Sony Xperia Honami pl. , de tudom , senki nem képes sokáig várni - még én sem - ha már készülékvétel előtt állok.

2013. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Z-nél mennyira fakó a kijelző? Mert ezt én is olvastam, de élőben még nem láttam, tényleg annyira használhatatlan?
2013. júl. 8. 13:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem használhatatlan, és a frissítés óta sokat javult. Akkor bántó csak a színe, ha amoled mellé kerül. Amúgy a hangja ennek a legszebb a 3 közül, nem a HTC-nek.
2013. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Eddig a Z-re szavazok :D
2013. júl. 8. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!